شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 13:32 منتشر شده در مورخ: 1398/11/16 شناسه خبر: 1579780
فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی:

همه مسئولان با همدلی درصدد حل مشکلات مردم هستند

همه مسئولان با همدلی درصدد حل مشکلات مردم هستند
فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی گفت: دایره بسیجی و تفکر بسیجی فراتر از ذهن های ماست که ما آن را در حدود و تصورات خودمان محدود و محصور بکنیم و سردار سلیمانی تربیت یافته مکتب امام خمینی (ره) بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از اروم نیوز، سردار حبیب شهسواری در مراسم بزرگداشت سردار شهید سپهبد سلیمانی و شهدای مقاومت که به همت بسیج کارمندان استان در سالن کتابخانه های عمومی آذربایجان‌غربی برگزار شد، با اشاره به اینکه هرکس ذره ای برای اسلام و انقلاب محبتی در دلش باشد، بسیجی است، اظهار داشت: دایره بسیجی و تفکر بسیجی فراتر از ذهن های ماست که ما آن را در حدود و تصورات خودمان محدود و محصور بکنیم.

وی، افزود: پیروزی انقلاب اسلامی یک معجزه بیّن در تاریخ معاصر عالم، برهم زننده تمام افکار و ایدئولوژی های حاکم بر دنیا بود که آن را امام خمینی (ره) پایه گذاری کردند، در واقع همه ترسیم یافته های از آن ژئوپلیتیک های عالم و انسان های در پشت درها نشسته ی تدوین گر رئوس تدوین گر سیاست را در هم ریخت.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی، ابراز کرد: امروز ما در چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی قرار گرفتیم و کلمه به کلمه آن را امام راحل با مجد و عظمت احیا کرد و رهبر معظم انقلاب بر استمرار آن رونق بیشتری افزود.

وی، گفت: علی رغم چهل و یک سال تهدید استکباری و جبهه حق و باطل، امروز ما سرافرازانه بر آرمان های خود می بالیم هر چند در تحریم هستیم و عناصر معاند وابسته به بیگانگان در اندرون ما رخنه انداخته است، اما بیرق جمهوری اسلامی فروزنده به پیش می رود و برافراشته است.

سردار شهسواری، با بیان اینکه مهم ترین نشان اقتدار ما در شهادت سردار سلیمانی است، اذعان کرد: پیام روشنی از ملت جوشیده و پاینده خود دریافت و شاهد خلق حماسه ای بی نظیر در تشییع پیکر ۲۸ میلیونی سردار سلیمانی بودیم.

وی، در ادامه سخنان خود در جمع بسیجیان و مسئولان حاضر در مراسم اضافه کرد: سردار سلیمانی تربیت یافته مکتب امام بود و عمرش را در راه جهاد خدا سپری کرد و مزد جهاد او شهادت بود.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی، تاکید کرد: این جمله سردار سلیمانی که خدایا مرا پاکیزه بپذیر ما را یاد شهید باکری می اندازد چرا که خط آنها یکی است.

وی، با گرامیداشت یاد و خاطره شهید سپهبد سلیمانی، تاکید کرد: اخلاص، ولایت پذیری، مردم داری و مردم یاری از جمله شاخصه های شخصیتی این شهید بود؛ سردار سلیمانی شهیدی که شهید بود و شهید شد و زنده ماند اما نمرد.

سردار شهسواری، با تاکید بر اینکه تفکر بسیجی محصور در جناح و گروه نیست بسیج فراجناحی است، سردار سلیمانی هم فراجناحی بود، به اهمیت همدلی و وفاق در حل مشکلات استان اشاره کرد و گفت: این استان هیچ مشکلی در مباحث امنیتی و مشکلاتی همچون دیگر استانها ندارد، همه مسئولین استان پای کارند و همه مدیران ما صد در صد در حال گره گشایی مشکلات مردم هستند.

قدرت امروز ایران به واسطه حضور مقتدر رهبر انقلاب اسلامی است

در این مراسم، رئیس سازمان بازرسی آذربایجان غربی نیز با اشاره به اینکه گام اول انقلاب اسلامی را پشت سر گذاشتیم، اظهار داشت: حوادث متعددی پس از انقلاب اسلامی رخ داد.

وی، افزود: حوادث متعددی پس از انقلاب رخ داد، ترور شخصیت های انقلابی، کودتاهای متعدد، ۸ سال تحمیل جنگ ظالمانه و نابرابر، تحریم های اقتصادی، بمب گذاری در حزب جمهوری، داستات سینما رکس آبادان، حادثه طبس، حمله عربستان به حجاج، موشک باران شهرهای مختلف کشور و … گوشه ای از چهل سال پر رمز و رازی است که در گام اول انقلاب اسلامی پشت سر گذاشتیم.

رئیس سازمان بازرسی آذربایجان غربی، با اشاره به نقش مهم رهبر معظم انقلاب اسلامی در مدیریت حوادث پس از انقلاب اسلامی، گفت: رهبر انقلاب همان سیاست های ترسیم شده امام(ره) را ادامه داده و کشور را هدایت می کنند به طوری که امروز ایران کشور قدتمند جهانی است.

وی، با بیان اینکه دشمنان ایران اسلامی و در راس آن ها آمریکا بارها سعی در صدد ضربه زدن به ایران بوده اند، گفت: گزینه های روی میز سیاست پوسیده شده است و دشمن جز کمی مشکلات در حوزه اقتصادی برای ما نتوانسته کاری از پیش ببرد و در موارد دیگر نیز نتوانسته و نخواهند توانست کاری از پیش ببرند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1579780
ارسال نظر
نظرات