شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 10:01 منتشر شده در مورخ: 1398/11/17 شناسه خبر: 1579949
استاندار مرکزی خبر داد؛

ایجاد ۲۰ هزار شغل در سال ۹۸ در استان مرکزی/ فعال شدن ۱۳ صنعت راکد استان

ایجاد ۲۰ هزار شغل در سال ۹۸ در استان مرکزی/ فعال شدن ۱۳ صنعت راکد استان
استاندار مرکزی گفت: در یک سال اخیر کار بزرگی که در استان انجام دادیم بیش از ۱۳ صنعت راکد در استان را فعال کردیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیار آفتاب؛ سید علی آقازاده استاندار مرکزی امروز در مراسم افتتاح پروژه های دهه فجر در اراک، گفت: در دهه فجر امسال بیش از ۳ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان پروژه افتتاح می‌شود و اگر با سال‌های گذشته مقایسه شود علیرغم تحریم و مشکلات قطعاً این رقم افزایش داشته است.

آقازاده اظهار کرد: در سال ۹۷ با همتی که بین همه دستگاه های استان ایجاد شد توانستیم بیش از ۱۳ هزار شغل در استان ایجاد کنیم که پیش بینی می شود تا پایان سال این رقم به ۲۰ هزار شغل برسد و از تعهدمان که ۱۲ هزار شغل بود این رقم بسیار افزایش پیدا کرده است.

وی ادامه داد: در سال گذشته بیش از ۱ میلیارد و ۱۳ میلیون دلار صادرات غیر نفتی از استان انجام شد که امسال هم پیش بینی می کنیم صادرات غیر نفتی استان بیش از این رقم خواهد بود.

استاندار مرکزی بیان کرد: در یک سال اخیر کار بزرگی که در استان انجام دادیم بیش از ۱۳ صنعت راکد در استان را فعال کردیم که امروز همه آنها مشغول فعالیت و تولید هستند و این دستاورد بسیار بزرگی برای استان است و علیرغم همه مشکلات توانستیم به همت تولید کنندگان سختی ها را پشت سربگذاریم.

وی خاطرنشان کرد: آن چیزی که امروز از دولت انتظار داریم این است که اختیارات استانی بیشتر شود که اگر این اختیارات وجود داشته باشد قطعا بیش از ۶۰درصد از مشکلات تولید،صنعت و کشاورزی در استان حل خواهد شد و از خیلی سردرگمی ها برای تولید کنندگان جلوگیری خواهیم کرد.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1579949
ارسال نظر
نظرات