شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 14:37 منتشر شده در مورخ: 1398/11/18 شناسه خبر: 1580232
ائمه جمعه استان گلستان:

برخی برای مقابله با شورای نگهبان، انتخابات را گرو می‌گیرند

برخی برای مقابله با شورای نگهبان، انتخابات را گرو می‌گیرند
امام جمعه گنبدکاووس گفت: اسباب امنیت و رقابت برگزاری اانتخابات برای 7 هزار کاندیدای مجلس شورای اسلامی در کشور آماده است اما برخی در داخل برای مقابله با شورای نگهبان ، انتخابات را گرو می گیرند

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از گلستان ما، حجت الاسلام محمود ترابی در خطبه های نماز جمعه این هفته با عنوان این مطلب افزود: دشمن به دنبال کم رونق کردن انتخابات هستند و اگر این اتفاق بیفتد بهانه ای به دست منافقین و بهائیت و مخالفان نظام خواهد بود.

وی ادامه داد: آنچه که مهم است و باید بدانیم و امتحان این دو هفته است .راهپیمایی 22 بهمن که خاری در چشم دشمن باشد و بالی برای رهبری و مردم مدافعان حرم و پیشگامان انقلاب باشد.

جت الاسلام ترابی اذعان کرد: کوچک و بزرگ، زن و مرد و شاغل و غیر شاغل ندارد هر کس به نحوی که می تواند بیاید در این راهپیمایی شرکت کند.

ی با اشاره به گلایه مندی های رهبر انقلاب به برخی از تعابیر منتخبین و دولتمردان گفت: دشمنان به دنبال کم رونق کردن انتخابات هستند و اگر این اتفاق بیفتد بهانه ای به دست منافقین و بهائیت و مخالفان نظام خواهد بود.

خطیب جمعه گنبدکاووس اظهار کرد: برخی نیز از داخل انتخابات را برای معامله با شورای نگهبان گرو می گیرند که چرا جناح ما کم رنگ و یا پررنگ است. وی یادآور شد : اینکه عده ای فشاری ایجاد کند که مبادا حضور مردم حداکثری باشد مورد گلایه رهبر معظم انقلاب است و امیدواریم ان شاالله اینها از خواب بیدار شوند.

امام جمعه گنبدکاووس تاکید کرد: ما نمیخواهیم ماهواره ها و شبکه های وابسته به دشمن به مردم ما خوراک دهی کند و با ترغیب مردم به رای دادن به کسانی که با دشمن نزدیک هستند و با شنیدن صدای شیطانی آمریکا و جنایتکار اعظم حضور حداکثری داشته باشیم. 

باید این حضور را به انگیزه اسلامی برای تقویت انقلاب تبدیل کنیم . وی حضور در حماسه 22 بهمن و انتخابات را آغازگر اتفاقات خوب و روشن ایران اسلامی در گام دوم انقلاب دانست.

جت الاسلام محمود ترابی در رابطه با معامله قرن با توجه به سخنان رهبری که جابجایی مرزها بدون حضور آن کشور نیز گفت: جواب ما در مقابل معامله قرن نابودی اسرائیل و نمازخواندن جوانان ما در مسجدالاقصی است که پاسخ واضح و روشنی است.

ی خاطرنشان کرد: در واقع آینه ای مقدر است رقم بخورد یعنی از بین رفتن اسرائیل،این غده سرطانی است که باا معاون قرن محقق می شود.

امام جمعه گنبد در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اینکه مهمترین جایگاه در آمریکا مجلس سناست اضافه کرد: وقتی رئیس جمهور آمریکا برای نطق سالانه خود به آنجا می رود اخلاق جاهلی خودش را به نمایش می گذارد و تنها چیزی که مانده از او ببینیم گاز گرفتن و لگد زدن است! حجت الاسلام ترابی همچنین گفت: نخست وزیر عراق علی رغم میل آمریکا ،مامور به تشکیل کابینه شد تا از وضعیت خلا قدرت خارج شویم و این بعد از آن تظاهرات میلیونی مشت دومی است که بر دهان یاوه کویان و دشمنان زده شد.

وی به پیروزی یمنی ها نیز اشاره کرد و افزود: این پیروز در یمن است بعد از جنگ جهانی دوم از این نظر که دشمن اینقدر تلفات بدهد و غنایم پیشرفته ای به دست بیاید بی سابقه بوده است.

حضور حداکثری مردم در انتخابات و راهپیمایی ۲۲ بهمن نقشه‌های استکبار جهانی را نقش برآب می‌کند

آیت الله سیدکاظم نورمفیدی ظهر امروز در خطبه‌های عبادی و سیاسی نماز جمعه گرگان اظهار داشت: انقلاب اسلامی افکار و اندیشه‌ها را تغییر داد و حضرت امام (ره) فرمودند تحول انسانی مهم‌ترین اثر انقلاب است.

امام جمعه گرگان به راهپیمایی 22 بهمن و انتخابات اشاره کرد و ادامه داد: قدرت واقعی انقلاب اسلامی مردم است و این قدرت از قدرت نظامی مهمتر است. دشمنان از هر راه ممکن تلاش می‌کنند که مردم را از نظام مقدس جمهوری اسلامی دلسرد کنند تا در راهپیمایی 22 بهمن و انتخابات شرکت نکنند.

وی افزود: در کشور مشکلات زیادی داریم اما نمی‌توانیم عزت کشور را نادیده بگیریم، چهل سال فراز و نشیب‌های مختلف را پشت سرگذاشته و شهدا و جانباز  زیادی تقدیم انقلاب کردیم و هیچ ایرانی غیور به خود اجازه نمی‌دهد که پشت این کشور را خالی کند.

وی گفت: با حضور حداکثری مردم در انتخابات و راهپیمایی پرشور در 22 بهمن حلقه و پازل استکبارستیزی و مبارزه با آمریکایی‌ها تکمیل می شود.

نماینده ولی فقیه در استان گلستان ادامه داد: آل سعود معتقد بود که دو هفته می‌تواند بساط یمن را جمع کند و امروز چند سال از این ماجرا می‌گذرد و عربستان به دنبال مذاکره با یمن است.

آیت الله نورمفیدی خاطرنشان کرد: 30 دی تا هشت بهمن عملیاتی را یمنی‌ها برعلیه نیروهای آل سعود و متجاوزان انجام دادند و برخی بیان می‌کنند این حمله شدیدترین حمله نظامی پس از جنگ جهانی دوم بود.

وی افزود: در این حمله 17 تیپ مکانیزه عربستان سعودی منهدم شد و 20 گردان ارتش سعودی شکست خورد و یمنی ها غنیمت های بسیاری بدست آوردند و این حمله 3 هزار کشته و مجروح در پی داشته است.

نماینده ولی فقیه در استان گلستان به پیشرفت‌های سوریه، عراق و لبنان اشاره کرد و گفت: در افغانستان طالبان با آمریکایی‌ها در نبرد هستند و با تکفیری‌ها و داعش نیز مبارزه می‌کنند و به علت مواضع ضد استکباری ایران با ایرانیان نزدیک شدند و هواپیمای آمریکایی و جاسوسی را ساقط می‌کنند که 20 افسر بلندپایه آمریکایی در آن هواپیما حضور داشتند.

آیت الله نورمفیدی افزود: پس از شهادت سپهبد قاسم سلیمانی آمریکایی‌ها بیان می کردند که کار جبهه مقاومت به پایان رسیده اما امروز می‌بینیم که شهید سپهبد قاسم سلیمانی برای آمریکایی‌ها خطرناک‌تر است.

کشور نیازمند مجلس انقلابی است

حجت الاسلام رضا کشیری در خطبه های این هفته نماز جمعه کلاله با خطاب قرار دادن جوانان اظهار داشت: قبل از انقلاب، ما با مشکلات عدیده ای دست و پنجه نرم کردیم؛ اما پس از آن در حوزه های مختلف پیشرفت هایی داشته ایم که قابل قیاس با قبل از انقلاب نیست.

وی با اشاره با پیشرفت های شگرف جمهوری اسلامی ایران در ۱۹ شاخص، افزود: جمهوری اسلامی ایران در جایگاه شانزدهم علمی جهان و از نظر شتاب پیشرفت علمی، در جایگاه نخست جهان قرار دارد.

وی با پرداختن به قدرت نظامی ایران گفت: ایران سیزدهمین قدرت نظامی دنیا است که دشمنی همچون آمریکا را به زانو درآورد؛ تا جایی که این قدرت و تخصص نظامی ایران باعث تولید پهپاد های رادارگریز شده است.

امام جمعه کلاله تاکید کرد: ملت ایران بخصوص جوانان نشان داده اند که ایران می تواند در زمینه اقتصادی نیز پیشرفت کند؛ اما برخی نمی خواهند و در این زمینه اقدامی انجام نمی دهند.

وی تصریح کرد: برخی کاندیداهای ریاست جمهوری با ادعای مرتفع کردن مشکلات اقتصادی کشور به میدان آمدند؛ نه تنها مشکلات اقتصادی مرتفع نشد؛ بلکه شاهد کاهش رشد اقتصادی نیز بودیم.

امام جمعه کلاله گفت: باید اقتصاد کشور در دست افرادی باشد که دست پاک باشند؛ نه اینکه در دست کسانی باشد که از سه هزار گوسفند وارداتی، ۳۰۰ راس آن ناپدید شود.

کشیری با بیان اینکه انتخابات برای کشور ایران مهم و سرنوشت ساز است؛ افزود: هر کسی سرنوشت کشور برایش مهم است باید پای صندوق های رای حاضر شود.

وی تاکید کرد: باید بحث های قومیتی را در انتخابات کنار گذاشت و افراد اصلح را به مجلس فرستاد؛ چرا که مجلس خوب و انقلابی می تواند کشور را بسازد.

امام جمعه کلاله با پرداختن به پشت پرده بازی های سیاسی برخی از نمایندگان مجلس، گفت: ما نماینده معامله گری که برای پس گرفتن امضای استیضاح خود امتیاز دریافت می کند؛ نمی خواهیم .

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1580232
ارسال نظر
نظرات