شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان ایلام
ساعت: 12:46 منتشر شده در مورخ: 1398/11/19 شناسه خبر: 1580419

سلامتی هدیه پزشکان جهادگر به مناطق محروم ایوان + تصاویر

سلامتی هدیه پزشکان جهادگر به مناطق محروم ایوان + تصاویر
تیم‌های پزشکی به مناطق محروم ایوان عزیمت می کنندتا با ارائه خدمات درمانی رایگان سلامتی را به مردمان این دیارمحروم هدیه دهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از ایلام بیدار، یکی از برنامه‌های جهادی بسیج سازندگی اعزام تیم‌های پزشکی به مناطق محروم و کم برخوردار است تا با حضور پزشکان و ارائه خدمات درمانی درد و رنجی از مردم این مناطق بکاهند، این بار نیزبه همت بسیج جامعه پزشکی و شبکه بهداشت و درمان ایوان  پزشکان جهادگر به مناطق محروم اعزام شدند تا به مردم خدمات درمانی رایگان ارائه دهند.

"مالک رستمی" ؛مدیر کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان ایوان، در گفتگو با خبر نگار ما اظهارکرد:در راستای ارتقا سطح سلامت جامعه عشایری و روستایی شهرستان ایوان بمناسبت دهه فجر   عشایر و روستاییان ایوان بصورت رایگان ویزیت شدند.

رستمی  اظهار کرد : این تعداد افراد توسط 2اکیپ پزشکی شامل ماما ،کارشناس بهداشت و دارویی در روستا های  تعله وگیلانه صداقت ،میوانه و مناطق عشایری مورد ویزیت قرار گرفتند.

وی به میزان داروی توزیع شده در بین  این افراد اشاره کرد و افزود: اعتبار هزینه شده در راین راستا 10میلیون ریال می باشد.

مدیر کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان ایوان با اشاره ارتقای شاخص سلامت و امید به زندگی در مناطق روستایی و عشایری ایوان پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران تصریح کرد: یکی از مهمترین دستاوردهای این نظام توسعه خدمات بهداشتی در مناطق محروم و دوردست است.

  • 0
  • 0
  • 0
https://www.dana.ir/1580419
ارسال نظر
نظرات