شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 08:19 منتشر شده در مورخ: 1398/11/20 شناسه خبر: 1580601

بارش برف برخی مدارس کردستان را تعطیل کرد

بارش برف برخی مدارس کردستان را تعطیل کرد
به دلیل بارش برف و کولاک، لغزندگی معابر و مسدود شدن برخی مسیرهای روستایی برخی مدارس شهرهای کردستان امروز ۲۰ بهمن ماه تعطیل است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کُردتودی، روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: به دلیل بارش برف و کولاک، لغزندگی معابر، برودت هوا، مشکلات تردد و مسدود شدن برخی از مسیرهای روستایی با توجه به هماهنگی صورت گرفته با  فرمانداران شهرستان‌ها امروز یکشنبه ۲۰ بهمن ۹۸  تعدادی از مدارس استان در نوبت صبح تعطیل است.

در این اطلاعیه آمده است: در شهرستان بیجار و حسن‌آباد یاسوکند مراکز پیش دبستانی و مدارس ابتدایی سطح شهر و تمامی مدارس روستایی و در شهرستان دیواندره تمامی مدارس دوره‌های تحصیلی در سطح شهر و روستا تعطیل اعلام شد.

همچنین در شهرستان سقز و منطقه زیویه مراکز پیش‌دبستانی و مدارس ابتدایی سطح شهر و تمامی مدارس روستایی و در شهرستان بانه مراکز پیش‌دبستانی و مدارس ابتدایی سطح شهر و روستا تعطیل اعلام شده است.

همچنین در شهرستان مریوان مراکز پیش دبستانی و مدارس ابتدایی سطح شهر و کلیه مدارس روستایی و همچنین در شهرستان سرواباد مراکز پیش دبستانی و مدارس ابتدایی سطح شهر و روستا و مدارس متوسطه اول و دوم دهستان اورامان  تعطیل اعلام شده است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1580601
ارسال نظر
نظرات