شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان هرمزگان
ساعت: 13:59 منتشر شده در مورخ: 1398/11/20 شناسه خبر: 1580712
جانشین فرمانده مرزبانی هرمزگان خبر داد؛

کشف ۱۱۲ هزار لیتر سوخت قاچاق در آب‌های خلیج فارس

کشف ۱۱۲ هزار لیتر سوخت قاچاق در آب‌های خلیج فارس
لشکری از موفقیت مرزبانان بندرلنگه و میناب و کشف ۱۱۲ هزار لیترگازوئیل در آب‌های داخلی کشور خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از هرمز؛ سرهنگ عبدالله لشکری، جانشین فرمانده مرزبانی هرمزگان گفت: مرزبانان پایگاه دریابانی بندرلنگه پس از کسب خبری مبنی بر قاچاق سوخت در  حوالی جزیره “سیری”، بلافاصله برای بررسی موضوع اکیپ های گشت دریایی را به محل های اعلامی اعزام کردند.

وی افزود: مرزبانان حین گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی به یک فروند لنج حامل سوخت قاچاق برخورد و در عملیاتی منسجم شناور مذکور را توقیف کردند.

جانشین فرمانده مرزبانی  هرمزگان با اشاره به دستگیری چهار سودجو، تصریح کرد: مأموران پس از توقیف شناور، توانستند ۶۰ هزار لیتر سوخت قاچاق گازوئیل را کشف کنند.

لشکری در ادامه از کشف ۵۲ هزار لیتر سوخت قاچاق در میناب خبر داد و گفت: مرزبانان پایگاه دریابانی میناب نیز در عملیاتی جداگانه با انجام اقدامات اطلاعاتی، موفق شدند دو محفظه پلاستیکی حاوی ۵۲ هزار لیتر سوخت گازوئیل را شناسایی و کشف کنند.

وی با بیان اینکه تلاش مرزبانان برای شناسایی و دستگیری متهمان ادامه دارد، خاطر نشان کرد: کارشناسان ارزش ریالی سوخت‌های کشف شده را ۶ میلیارد و ۹۲۰ میلیون ریال برآورد کردند که پس از تشکیل پرونده به همراه متهمان تحویل مراجع قضائی شدند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1580712
ارسال نظر
نظرات