شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 10:27 منتشر شده در مورخ: 1398/11/21 شناسه خبر: 1580941

در ۲۰ نقطه دیر راهپیمایی ۲۲ بهمن برگزار می‌شود

در ۲۰ نقطه دیر راهپیمایی ۲۲ بهمن برگزار می‌شود
مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان دیر گفت: راهپیمایی و تجمع ۲۲ بهمن در ۲۰ نقطه از شهر و روستاهای شهرستان دیر همزمان با سراسر کشور برگزار می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مصطفی فخرایی صبح امروز در گفتگو با سپاس، با اشاره به اینکه برگزاری و شرکت در مناسبت‌های انقلاب اسلامی سبب قوام و استحکام این کشور می شود اظهار داشت: حضور با شکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشانه اقتدار این مرزبوم است.

وی با بیان اینکه  راهپیمایی و تجمع ۲۲ بهمن در۲۰ نقطه شهرستان دیر همزمان با سراسر کشور برگزار می شود گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه سال جاری در تمام بخش ها و شهرها برگزار می شود و در روستاها و دهستان ها نیز جشن انقلاب همراه با تجمعات مردمی برگزار می شود.

فخرایی افزود: مردم با حضور پرشور خود در این راهپیمایی سبب خواهند شد، که همه دنیا بداند انقلاب اسلامی زنده است و زنده و ایستاده خواهد ماند، و مردم  با حضور قاطعانه در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه پاسخ دندان شکنی به دشمنان ملت ایران و فتنه گران خواهند داد.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان دیر تصریح کرد: سخنران مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهرستان دیر سرهنگ بنافی معاون سیاسی نیروی دریایی سپاه می باشد  که مسیر راهپیمایی، از گلزار شهداء گمنام به سمت میدان غدیر ساعت ۸:۳۰ دقیقه صبح برگزار می شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: مردم ولایت مدار شهرستان دیر در راهپیمایی امسال نیز همچون سال‌های گذشته با حضوری یکپارچهعرصه حضور را پر می‌کنند و پیوند روشن ملت، مکتب و ولایت بار دیگر دشمنان را مأیوس و مسلمین و مستضعفان عالم را امیدوار می کند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1580941
ارسال نظر
نظرات