شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 18:59 منتشر شده در مورخ: 1398/11/21 شناسه خبر: 1581052
فرمانده سپاه استان چهار محال و بختیاری:

مشکلات مردم با استفاده از ظرفیت ریش‌سفیدان و متنفذین حل و فصل می‌شود

مشکلات مردم با استفاده از ظرفیت ریش‌سفیدان و متنفذین حل و فصل می‌شود
نشست صمیمی سردار علی محمد اکبری فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) استان چهارمحال و بختیاری با سران طوایف با هدف استفاده از ظرفیت های ریش سفیدان و متنفذین در رفع مشکلات، معضلات و همکاری در برگزاری انتخاباتی باشکوه در محل سپاه شهرستان لردگان عصر دیروز برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از جهانبین نیوز؛ سردار علی محمد اکبری، فرمانده سپاه حضرت قمر بنی‌هاشم(ع) چهارمحال و بختیاری امروز در نشست با سران طوائف شهرستان لردگان با تبریک دهه مبارک فجر با اشاره به حضور رزمندگان استان در دوران دفاع مقدس گفت: در دوران دفاع مقدس تیپ 44 حضرت قمر بنی‌هاشم(علیه السلام) حضور پررنگ و موثری داشت و هرجا که عرصه بر رزمندگان تنگ می‌شد تیپ 44 قمر بنی هاشم خط شکن بود.

یادگار جبهه‌های حق علیه باطل ادامه داد: رزمندگان شهرستانهای لردگان و خانمیرزا با راه انداختن کاروان پیاده و حضور در جبهه ها موجی از امید وخوشحالی در دل ملت ایران به راه انداخته بودند و حتی دشمن ما از این حرکت کم نظیر احساس ترس کرد.

وی تصریح کرد: وفاداری و از جان گذشتگی مردم شهرستان های لردگان و خانمیرزا در دوران انقلاب و دفاع مقدس و حتی بعد از آن قابل تحسین و ستودنی است.

سردار اکبری با اشاره به پیروزی انقلاب اسلامی ودستاوردهای آن گفت: انقلاب اسلامی ایران که با زحمات ورشادت های زیادی به پبروزی رسید مهمترین دستاورد آن حکومت اسلامی همراه امنیت است که در طول این چهل و یک سال با وجود دسیسه های متعدد دشمنان مثل درخت تنومند باقی ماند و روز به روز بر قدرت آن افزوده می شود.

وی خاطر نشان کرد: دشمنان انقلاب اسلامی، ناجوانمرد هستند  وقتی در نبرد رو در رو نمی توانند کاری از پیش ببرند، به صورت ناجوانمردانه از پشت خنجر می زند.

اکبری ادامه داد: ترور سردار شهید حاج قاسم سلیمانی که در کمال ناجوانمردی انجام شد و سردار دلها را از ملت ایران گرفت و مردم آزادیخواه و عدالت خواه جهان را به سوگ نشاند.
فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم  استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: انتخابات مجلس یک امر مهم و حساسی است که آینده کشور را رقم خواهد زد و انتخاب صحیح ودرست می تواند به پیشرفت و آبادانی و اقتدار کشور منجر شود.

وی افزود: حضور پرشور آحاد مردم در انتخابات سبب یأس دشمن خواهد شد، لذا دشمن تمام تلاش خود را به کار گرفت که با ناامید کردن مردم، آنها را از حضور در پای صندوق های رأی منصرف کند ولی به لطف خداوند متعال، با اتحاد مردم ایران روز انتخابات مجلس شورای اسلامی یک روز به یاد ماندنی در تاریخ خواهد بود و پوزه دشمنان به خاک مالیده می شود.

اکبری در پایان گفت: امروز ریش سفیدان و متنفذین با بصیرت و آگاهی خود نقش بسیار موثری در حراست و دفاع از کیان و ارزش های انقلاب اسلامی و برقراری امنیت پایدار در منطقه برعهده دارند.
 
انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1581052
ارسال نظر
نظرات