شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 17:48 منتشر شده در مورخ: 1398/11/21 شناسه خبر: 1581172
امام‌جمعه میاندوآب :

راهپیمایی ۲۲ بهمن بیعت دوباره با آرمان‌های انقلاب است

راهپیمایی ۲۲ بهمن بیعت دوباره با آرمان‌های انقلاب است
امام‌جمعه میاندوآب گفت: حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن بیعت دوباره با آرمان‌های انقلاب اسلامی بوده و دشمنان را مایوس و توطئه‌های آنان را خنثی می‌کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام حمید حسن‌زاده در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، اظهار داشت: حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن بیعت دوباره با آرمان‌های انقلاب اسلامی بوده و دشمنان را مایوس و توطئه‌های آنان را خنثی می‌کند.

وی، افزود: ۲۲ بهمن متعلق به نظام جمهوری اسلامی ایران است و حضور همه از هر جناح و حزبی در راهپیمایی این روز گامی در جهت تقویت نظام جمهوری اسلامی ایران است.

امام جمعه میاندوآب با بیان اینکه اقتدار انقلاب اسلامی در سایه حضور همه آحاد جامعه در راهپیمایی ۲۲ بهمن افزایش می‌یابد، افزود: هدف اصلی دشمنان فاصله گرفتن مردم از نظام، دولت، نیروهای مسلح، سپاه پاسداران و شرکت نکردن آنان در مناسبت‌های ملی است.

حجت الاسلام حسن زاده اضافه کرد: حضور مردم در راهپیمایی ٢٢ بهمن مهر تأییدی برای تثبیت اقتدار و انسجام جمهوری اسلامی است و این حضور جدای از پیام انسجام و یکدلی ملت ایران و اقتدار جمهوری اسلامی، حاوی پیام مهمی برای دشمنان انقلاب است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1581172
ارسال نظر
نظرات