شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 17:49 منتشر شده در مورخ: 1398/11/21 شناسه خبر: 1581173
نماینده ولی‌ فقیه در آذربایجان‌ غربی:

تقارن ۲۲ بهمن با اربعین سردار سلیمانی، راهپیمانی تماشایی را رقم می زند

تقارن ۲۲ بهمن با اربعین سردار سلیمانی، راهپیمانی تماشایی را رقم می زند
نماینده ولی‌ فقیه در آذربایجان‌ غربی گفت: تقارن ۲۲ بهمن امسال با اربعین شهادت سردار سلیمانی، راهپیمایی ۲۲ بهمن در سال جاری را با سال ‌های گذشته متفاوت کرده ‌است و یک راهپیمایی تماشایی را رقم می زند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت ‌الاسلام و المسلمین سیدمهدی قریشی در گفت‌ و گو با خبرنگار اروم نیوز، با بیان اینکه راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال پرشکوه تر از سال های گذشته خواهد بود، اظهار داشت: مردم آذربایجان غربی همواره ثابت کرده اند، پشتیبان نظام اسلامی و انقلاب شکوهمند خود در برهه های حساس تاریخی بوده اند و در راهپیمایی ۲۲ بهمن این تجدید پیمان را به جهانیان اثبات می کنند.

وی، افزود: امروز دشمنان هجمه‌های خود علیه انقلاب و کشور را مضاعف کرده ‌اند چنان که تاکنون مشاهده نشده بود که رئیس ‌جمهوری آمریکا حرکت تروریستی همچون به شهادت رساندن یک سردار را بر عهده بگیرد و این طور صریح با ایران اعلام دشمنی کند.

امام جمعه ارومیه ابراز کرد: امروز هجمه‌ های دشمنان علیه کشور و به خصوص ملت ایران از هر طرف و به هر شکل‌ ممکن جریان دارد و حضور در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲بهمن برای حفظ اقتدار نظام یک وظیفه همگانی است.

حجت الاسلام قریشی بیان کرد: بدون‌ شک هوشیاری و آگاهی ملت ایران و حضور هوشمندانه آنان در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲بهمن بسیاری از توطئه‌ های دشمنان را خنثی خواهد کرد و بار دیگر به جهانیان نشان خواهد داد که این ملت همچنان به آرمان‌ های انقلاب و شهدا پایبند هستند و ترفندهای دشمنان نتیجه‌ ای نخواهد داشت.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1581173
ارسال نظر
نظرات