شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 13:51 منتشر شده در مورخ: 1398/11/22 شناسه خبر: 1581386
گزارش کُردتودی از مراسم 22 بهمن در شهرهای کردستان؛

اتحاد و اقتدار در فجر سلیمانی/ تجلی حضور پرشور مردم پایتخت وحدت در راهپیمایی 22 بهمن

اتحاد و اقتدار در فجر سلیمانی/ تجلی حضور پرشور مردم پایتخت وحدت در راهپیمایی 22 بهمن
راهپیمایی 22 بهمن امروز در کردستان در حالی برگزار شد که سرمای هوا از شور و اشتیاق مردم برای شرکت در این حضور باشکوه نکاسته بود. زن و مرد و کوچک و بزرگ در نمایش انسجام و شکوه ملی ایران اسلامی حضور داشتند و امروز همه آمدند تا به جهانیان بگویند هستیم و خواهیم بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کردتودی،  امروز سه شنبه 22 بهمن است و مردم کردستان همگام و همصدا با ملت بزرگ ایران امروز هم حماسه ای دیگر خلق کردند، مردمی که بارها نشان دادند که حامی و پشتیبان ولایت فقیه و انقلاب هستند .

زن و مرد و کوچک و بزرگ در نمایش انسجام و شکوه ملی ایران اسلامی حضور داشتند و  امروز همه  آمدند تا به جهانیان بگویند هستیم و خواهیم بود.

راهپیمایی 22 بهمن امروز در کردستان در حالی برگزار شد که سرمای هوا از شور و اشتیاق مردم برای شرکت در این حضور باشکوه نکاسته بود و همه آمده بودند تا پیام سردار شهید حاج قاسم سللیمانی را با فجر سلیمانی به دنیا مخابره کنند.

 انقلاب اسلامی عزت و سرافرازی را به امت اسلامی بازگرداند / اقتدار امروز کشور به پشتوانه مردم ایجاد شده است

 حجت الاسلام احمد حاتمیان امروز و در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن و در جمع گسترده مردم شهرستان قروه با تبریک فرارسیدن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اظهار داشت: انقلاب اسلامی مبتنی بر اسلام ناب و اندیشه توحید است

وی با بیان اینکه در سال 57 پرچم توحید توسط یکی از شاگردان مکتب اسلام برافراشته شد افزود: با پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی (ره) مسلمانان به عزت و آزادگی رسیدند و از انزوایی که اسیر آن شده بودند خارج شدند.

رییس سازمان تبلیغات اسلامی کردستان خاطر نشان کرد: یک روز مسلمانان جنایت های رژیم صهیونیستی را در فلسطین مشاهده می کردند و توانایی سخن گفتن نداشتند اما با پیروزی انقلاب اسلامی اقتدار به جامعه مسلمانان بازگشت و گروه های مقاومت اسلامی در سراسر منطقه ایجاد شدند.

وی به برنامه یزی امام راحل با پیروزی انقلاب اسلامی اشاره نمود و گفت: برنامه انقلاب اسلامی در ایران سرنگونی رژیم ستمشاهی و در جهان اسلام ایجاد امت واحده مسلمانان بود که با تشکیل حکومت اسلامی در ایران آغاز شد.

حاتمیان با بیان اینکه اراده آهنین ملت ایران اسلامی در طول بیش از 40 سال از عمر با برکت انقلاب اسلامی دشمن را ناکام گذاشته است افزود: ملت سرافراز ایران با قومیت های مختلف و با فرهنگ های مختلف انسجامی ملی و اتحادی بی نظیر دارد و در طول 8 سال دفاع مقدس نیز این ملت ایران اسلامی بود که دشمن را از رسیدن به خواسته های خود ناامید کرد.

به گفته وی این بسیجی ها بودند که با ایمان در برابر دشمن ایستادند و امت واحده مسلمانان را در ایران اسلامی تشکیل دادند 

حاتمیان با بیان اینکه امروز اقتدار این امت در برابر بیگانگان توصیف ناشدنی است، ادامه داد: ایران اسلامی امروز به جایگاهی رسیده است که چندین سال بزرگترین قدرت های جهان را پای میز مذاکره می نشاند و خواسته های خود را بر دشمن تحمیل می کند که این به پشتوانه شما مردم ایجاد شده است.

وی نادانی ترامپ را عامل ایستادن وی در برابر ملت تایران اسلامی عنوان نمود و گفت: فردی مثل ترامپ هنوز ملت ایران اسلامی را نشناخته است که به خود اجازه می دهد در برابر ایران بایستد.

وی به شهادت رسیدن سردار سلیمانی توسط آمریکای جنایتکار را نشان دهنده خوی دشمنی آنان دانست و بیان داشت: سردار سلیمانی نماد صلابت و اقتدار ملت ایران اسلامی و تمام مسلمانان دنیا است و به شهادت رسیدن ایشان توسط آمریکایی ها جنایتی نابخشودنی است.

حاتمیان در پایان به انتخابات مجلس شورای اسلامی اشاره نمود و افزود: ما انتخابات مجلس شورای اسلامی را پیش روی داریم که باید از رای مردم افرادی انتخاب شوند که برای آینده مردم تصمیم گیری کنند و کشور را به سمت آرمان های انقلاب اسلامی سوق دهند

وی خواستار حضور گسترده مردم در پای صندوق های رای و در انتخابات مجلس شورای اسلامی شد و گفت: مردم باید با حضور گسترده خود در پای صندوق های رای دشمنان ایران اسلامی را ناامید کنند و یکبار دیگر پشتیبانی خود از نظام مقدس جمهوری اسلامی را به منصه ظهور بگذارند.

22 بهمن در دهگلان: انقلاب اسلامی در ردیف انقلاب های بزرگ جهان قرار دارد

حجت الاسلام فرضی در مراسم راهپیمایی ضمن گرامی‌داشت و تبریک یوم الله 22 بهمن ماه، سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران و سقوط نظام شاهنشاهی اظهار کرد: انقلاب اسلامی در ردیف انقلاب های بزرگ جهان قرار دارد و عظمت و شکوهی که با انقلاب اسلامی همراه و عجین شده پیام بلند آن است.

وی با اشاره به بیانه گام دوم انقلاب گفت: این بیانه در چهار محور کلیات در محور پنجم عملکردها رابیان می کند و این سند باید در هرشهرستان و هر منطقه با توجه به شرایط و بوم منطقه تبدیل به استاد راهبردی شود که باید اقدامات ارائه شود.

وی ارتباط جامعه اهل سنت را با نظام مقدس جمهوری اسلامی و نزد مقام معظم رهبری جایگاهی رفیع دانست و گفت: هر چند در طول سالهای و تحمیل هزاران مشکل توسط ایادی استکبار  این مناطق دچار بحرانها و مشکلات عمیق شدند.

 حجت الاسلام فرضی با اشاره به انتخابات 98 گفت: موضوع انتخابات موضوعی سرنوشت ساز است و نباید در انتخابات از روی احساس و قومگرایی رای داده شود باید انسانهای شایسته و مدیری که بتوانند قانون مناسب برای مردم و مسئولان تعیین کنند و مشکلات را در اسرع وقت حل نمایند به مجلس راه یابند.

 وی در ادامه گفت: رای هریک از ما  آینده کشور، منطقه و شهرستان را ترسیم می کند و باید به دقت و جدیت به این تکلیف عمل کنیم.

22 بهمن در سنندج: پیام حضور مردم سنندج در راهپیمایی 22 بهمن دفاع از کشور و حمایت از رهبری است

سردار سیدصادق حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن در سنندج در گفتگو با خبرنگار کردتودی با تبریک چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: حضور پرشور مردم در اینچنین  روزی یک بار دیگر به دشمن نشان داد که هرگز توان مقابله با صف مردم انقلابی در جمهوری اسلامی را نخواهند داشت.
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان افزود: ملت، امروز نشان دادند که  برای دفاع از کشورشان در هر شرایطی حاضرند حضور پیدا کنند و پیام این حضور دفاع از کشور و حمایت از نظلام و رهبری است.

وی عنوان کرد: مردم ایران بر اساس مکتب و مذهب خود در میدان حضور دارند و در راه انقلاب اسلامی، جوان، جان و خون داده‌اند و چنین مردمی همواره در تمام صحنه‌ها حضور خواهند داشت.

 سردار حسینی گفت: دین اسلام پیام‌آور عدالت و اعتدال و مهربانی و برادری برای همه مردم است و امروز آمده اند تا به دشمن نشان دهند هر  جوان انقلابی و ایرانی خود به تنهای یک حاج قاسم سلیمانی است و آمده اند تا بگویند ادامه دهند راه این سردار شهید خواهند بود.

وی گفت: دشمن امروز باید آگاه باشد که این حضورنشان دهنده آن است که نه تحدید و نه تحریم نخواهد توانست مردم را از این انقلاب جدا کند .

فرمانده سپاه بیت المقدس با تشکر از حضور مردم انقلابی کردستان خطاب به مسوولین افزود: مسوولین باید قدر دان این مردم باشند و همیشه خود را خادم این ملت شریف بدانند و برای رفع مشکلات آنان تلاش کنند.

22 بهمن در بیجار: مجلس انقلابی موجب پیشرفت مملکت است/مسوولان به فکر حل مشکلات مردم باشند  
 
مشاور عالی فرماندهی ستاد کل نیروهای مسلح کشور با تاکید بر حضور حداکثری مردم در انتخابات پیش رو گفت : راه قوی شدن ایران، وجود مجلسی مقتدر است که انقلاب اسلامی نیاز به مجلس قوی دارد.
 
سردار محمود عبدالله زاده ضمن تبریک یوم الله ۲۲ بهمن اظهار داشت: حضور پر شور آحاد ملت ایران در راهپمایی امروز یک بار دیگر توطئه دشمنان داخلی و خارجی را نقش بر آب کرد.
 
وی با بیان اینکه حضور گسترده مردم در پای صندوق های رای، یک وظیفه انقلابی است، گفت: انتخاب اصلح وظیفه همه است و انتخابات باید هوشمندانه و بابصیرت برگزار شود، مردم نماینده ای می خواهند که در مجلس قوی، مردمی، کارآمد و در میدان باشد.
 
مشاور عالی فرماندهی ستاد کل نیروهای مسلح گفت : مردم ما همواره و درهر شرایطی هوشیار بوده اند وبا آگاهی کامل شرایط و موقعیت کشور را درک کرده اند و در صحنه حضور پیدا کرده اند امسال نیز با حساسیتی که در دفاع  از انقلاب و نظام دارند در صحنه حضور می یابند و از انقلاب و نظام دفاع خواهند کرد.
 
سردار محمودزاده تصریح کرد:  مشکلات اقتصادی قابل درمان است و در درون مردم و توسط متخصصان قابل حل است و نیازی به دست دراز کردن به خارج از کشور نیست .
 
وی ادامه داد :  سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی با آن درایت و بصیرت دشمن را در منطقه زمین گیر کرد و بیداری اسلامی را رونق بخشید.
 
حضور همه آحاد جامعه در روز ۲۲ بهمن در سراسر کشور، قدرتی است که در دنیا بی نظیر است و مشت محکمی بر یاوه گویی منافقان و وطن فروشان است.
 
این مقام مسوول خاطر نشان کرد: خوداتکایی و اعتماد داشتن به نیروهای داخلی موجب پیشرفت صنایع دفاعی و موشکی کشور شده است و همین عامل در انتقام سخت از آمریکا نقش مهمی داشت.
 
وی بیان داشت: از ابتدای انقلاب تا اکنون مردم با توجه به تمام سختی ها پای نظام و ارزش های آن ایستاده اند و مسوولان باید قدر این مردم را بعنوان ولی نعمتان انقلاب بدانند و برای رفع مشکلات آنها تلاش کنند .
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1581386
ارسال نظر
نظرات