شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 13:45 منتشر شده در مورخ: 1398/11/22 شناسه خبر: 1581413
معاون اداره کل اوقاف کرمانشاه:

مشکلات اقتصادی مردم را از انقلاب جدا نمی‌کند

مشکلات اقتصادی مردم را از انقلاب جدا نمی‌کند
معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه گفت: مشکلات اقتصادی مردم را از نظام و انقلاب دلسرد و جدا نمی‌کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام مهدی توسلی در گفتگو با خبرنگار مرصادنیوز اظهار داشت: دشمن تمام توان خود را روی این گذاشته است که مردم را نسبت به انقلاب اسلامی دلسرد کند و به آنها اجازه حضور در این راهپیمایی را ندهد.

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه بیان کرد: راهپیمایی ۲۲ بهمن عمر انقلاب و ادامه این مسیر را تضمین می‌کند.

وی با بیان اینکه استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی به معنای واقعی در جامعه محقق شده است، عنوان کرد: کشور ایران در منطقه خاورمیانه و دنیا دارای کش و قوس‌های سیاسی بوده و همیشه هم حرفی برای گفتن داشته است.

حجت الاسلام توسلی بیان داشت: هیچ کشوری جرأت نگاه چپ به آمریکا را ندارد، اما ایران سیلی محکمی با پرتاب موشک به پایگاه‌های آمریکا زد و دشمن نیز در جواب نتوانست کاری انجام دهد.

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه با اشاره به اینکه به طور حتم ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه شرکت مستمری خواهند داشت، بیان کرد: با شهادت سردار قاسم سلیمانی انگیزه مردم برای حضور در راهپیمایی چند برابر شده است و به فرموده شهید بهشتی ملت ایران مانند شیشه است که اگر شکسته شود برنده‌تر خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: امروز دشمنان برنده بودن کشور ایران را با تمام وجود حس می‌کنند، لذا تمام دنیا باید بدانند مردم ایران با هر طیف سلیقه و گرایش خاصی در راهپیمایی شرکت خواهند کرد و مشکلات اقتصادی آنها را از انقلاب جدا نخواهد کرد.

حجت الاسلام توسلی گفت: محور مقاومت نشأت گرفته از تفکر انقلاب اسلامی است که در راهپیمایی ۲۲ بهمن به پیروزی رسیده و هنوز هم این پیروزی ادامه دارد و در گام دوم موفق تر عمل خواهد کرد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1581413
ارسال نظر
نظرات