شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 10:17 منتشر شده در مورخ: 1398/11/23 شناسه خبر: 1581668
مدیرعامل هلال‌احمر لرستان:

۷۹۹ نفر گرفتار در برف و کولاک در محورهای لرستان امدادرسانی شدند

۷۹۹ نفر گرفتار در برف و کولاک در محورهای لرستان امدادرسانی شدند
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان لرستان گفت: 231 خودرو گرفتار در برف رهاسازی شد و 799 نفر گرفتار در برف و کولاک امدادرسانی شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ صارم رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک، با اشاره به کاهش دمای هوای لرستان وامدادرسانی‌های جمعیت هلال‌احمر استان به مسافران گرفتار اظهار داشت: از روز گذشته تا صبح امروز ۲۳۱ خانوار گرفتار در برف و کولاک در محورهای استان امدادرسانی شدند.

وی با اشاره به امدادرسانی به ۷۹۹ نفر گرفتار در برف و کولاک افزود: ۲۳ دستگاه آمبولانس، چهار خودرو کمک دار و دو دستگاه ست نجات برای امدادرسانی به مردم گرفتار اعزام شد.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان لرستان با اشاره به اسکان مردم در اماکن عمومی عنوان کرد: ۷۰ نفر در حوزه علمیه کمالیه، ۶۰ نفر در مسجد شمشیرآباد و ۵۰ نفر در معمولان اسکان داده شدند و همچنین ۲۸۰ تخته پتو بین اسکان‌یافته‌ها توزیع شد.

وی بیان کرد: ۱۸۷ بسته مواد غذایی ۷۲ ساعته، ۲۳۰ بسته بسکویت، شش کیلو خرما، شش کیلو کشمش، ۴۸ بطری آب‌معدنی و ۱۵ قوطی کنسرو بین افراد توزیع شد.

رضایی تصریح کرد: ۸۲ نفر از نیروهای عملیاتی هلال احمر به مسافران در راه مانده امدادرسانی کردند و همچنین ۲۳۱ خودرو گرفتار در برف رهاسازی شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1581668
ارسال نظر
نظرات