شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 12:15 منتشر شده در مورخ: 1398/11/23 شناسه خبر: 1581705

صلاحیت ۵۷.۲۹ درصد از نامزدهای انتخابات مجلس در استان مرکزی تائید شد

صلاحیت ۵۷.۲۹ درصد از نامزدهای انتخابات مجلس در استان مرکزی تائید شد
رئیس هیئت نظارت بر انتخابات استان مرکزی با اشاره به اینکه آمار نهایی تائید صلاحیت شدگان انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان مرکزی مشخص‌شده است گفت: صلاحیت ۵۷.۲۹ درصد از نامزدهای انتخابات مجلس در استان مرکزی تائید شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت‌الاسلام امید رضا مبارک‌آبادی رئیس هیئت نظارت بر انتخابات استان مرکزی؛ در گفتگو با دیارآفتاب؛ گفت: از تعداد ۳۸۷ نفر ثبت‌نام کننده اولیه ۱۶ نفر در مراحل اولیه انصراف دادند و چهار نفر هم در این اواخر انصراف دادند و در مجموع از ۳۷۰پرونده ۲۱۲ نفر تائید شده‌اند که درصد تائید شدگان ۵۷.۲۹ درصد است.

مبارک‌آبادی اظهار کرد: تبلیغات نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از تاریخ ۲۴/۱۱/۹۸ و به مدت ۷ روز تا پایان روز سی‌ام بهمن‌ماه به پایان می‌رسد.

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات استان مرکزی افزود: نمایندگان و حامیان و طرفداران آنها رعایت اخلاق انتخاباتی و قانونی را لحاظ نمایند.

مبارک‌آبادی بیان کرد: نامزدهای انتخابات از تاریخ ۲۴/۱۱/۹۸ به مدت ۳روز تا تاریخ ۲۶/۱۱/۹۸ فرصت دارند تا نمایندگان خود در شعب اخذ رأی را جهت صدور کارت به هیئت‌های نظارت مراکز حوزه‌های انتخابیه اصلی معرفی نمایند.

وی خاطرنشان کرد: نامزدها در حوزه انتخابیه اراک، خنداب و کمیجان به ازای هر دو شعبه می‌توانند یک نماینده معرفی نمایند و در دیگر حوزه‌های انتخابیه به ازای هر شعبه یک نفر با همراه داشتن مدارک شناسایی ( کارت ملی- شناسنامه و یک قطعه عکس ) معرفی شوند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1581705
ارسال نظر
نظرات