شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 12:15 منتشر شده در مورخ: 1398/11/23 شناسه خبر: 1581707
۱۱ اسفندماه؛

نمایشگاه بهاره در اراک برگزار می‌شود

نمایشگاه بهاره در اراک برگزار می‌شود
رئیس اتاق اصناف مرکز استان مرکزی، از برگزاری نمایشگاه بهاره از ۱۱ اسفندماه لغایت ۱۶ اسفندماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی اراک خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ جمشید زند رئیس اتاق اصناف مرکز استان مرکزی؛ در گفتگو با دیارآفتاب؛ گفت: نمایشگاه بهاره باهدف تنظیم بازار شب عید، از ۱۱ اسفندماه امسال در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی غرب کشور در اراک برپا می‌شود.

زند اظهار کرد: این نمایشگاه با اولویت کالاهای اساسی شامل پوشاک، کیف و کفش، مواد غذایی و پروتئینی، آجیل و خشکبار برگزار می‌شود.

وی بابیان اینکه کالاهای عرضه‌شده در نمایشگاه فوق با تخفیف ۱۵ تا ۲۰ درصد عرضه‌شده است، گفت: در این نمایشگاه قیمت و کیفیت مورد تأیید کارشناسان سازمان صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف خواهد بود و بازرسان مربوطه بر نحوه فروش و عملکرد مشارکت‌کنندگان نظارت خواهند داشت.

رئیس اتاق اصناف مرکز استان مرکزی، تنظیم و تثبیت بازار کالاهای اساسی، دسترسی آسان مردم به کالاهای مصرفی موردنیاز، ایجاد فضای رقابتی مناسب بین تولیدکنندگان و توزیع‌کنندگان و تقویت جریان عرضه مستقیم کالا در روزهای پایانی سال را ازجمله اهداف برپایی این نمایشگاه دانست.

نمایشگاه فروش بهاره از ۱۱ الی ۱۶  اسفندماه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی غرب کشور در اراک برپا می‌شود.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1581707
ارسال نظر
نظرات