شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 13:23 منتشر شده در مورخ: 1398/11/23 شناسه خبر: 1581736
مدیرحج و زیارت استان زنجان:

پیش ثبت‌نام عتبات نوروز تا 25 بهمن ادامه دارد

پیش ثبت‌نام عتبات نوروز تا 25 بهمن ادامه دارد
مدیرحج و زیارت استان زنجان گفت: پیش‌ثبت نام عتبات نوورز از 25 بهمن ماه امسال در سایت عتبات امکانپذیر است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ فرامرز بابایی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا؛ اظهار داشت: پیش ثبت‌نام عتبات عالیات از 16 بهمن ماه سال جاری آغاز شده است و تا 25 این ماه ادامه دارد.

وی با بیان اینکه نتایج این پیش ثبت‌نام پس از اتمام ثبت نام‌ها اعلام می‌شود، خاطرنشان کرد: اگر در نتایج اعلام شده تعداد ثبت‌نام کنندگان بیشتر باشد، بین افراد قرعه‌کشی انجام می‌شود

این مسئول ادامه داد: هنوز گروه‌های عتبات نوروزی به استان ارائه نشده است و معلوم نیست چند گروه از استان به عتبات مشرف شوند.

مدیرحج و زیارت استان زنجان با اشاره به آغاز ثبت‌نام عتبات زمینی در استان زنجان، خاطرنشان کرد: اولین گروه 27 بهمن ماه امسال به عتبات مشرف می‌شوند.

بابایی با بیان اینکه اعزام گروه‌های عتباتی زنجان تا 23 اسفند ماه ادامه دارد، افزود: آخرین گروه قبل از نوروز در این روز اعزام می‌شوند.

وی از اعزام 9 گروه از استان زنجان به صورت زمینی به عتبات عالیات قبل از نوروز خبرداد و گفت: اعزام عتبات عالیات به صورت زمینی با دو قیمت یک میلیون و 800 هزار تومان و 2 میلیون تومان به دلیل تفاوت در هتل‌های تعیین شده، انجام می‌شود.

این مسئول خاطرنشان کرد: با توجه به متفاوت بودن قیمت هتل در کربلا و نجف قیمت اعزام نیز متغییر بوده و بر اساس خواسته زائران انجام می‌شود.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1581736
ارسال نظر
نظرات