شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اصفهان
ساعت: 14:13 منتشر شده در مورخ: 1398/11/23 شناسه خبر: 1581749
مربی فوتبال:

رویه ثابت هجومی سپاهان، طلایی‌پوشان را بسیار موفق می‌کند

رویه ثابت هجومی سپاهان، طلایی‌پوشان را بسیار موفق می‌کند
داوود عابدی گفت: سپاهان گل اول را به ثمر و نیمه اول را با برتری به پایان رساند و در نیمه دوم‌ بهترین وقت ممکن گل دوم را زد و سپاهان مانند همیشه در کارهای تدافعی بسیار هماهنگ بود و اگر در فاز هجومی رویه ثابتی داشته باشد بسیار موفق خواهد بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ داوود عابدی در گفتگو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: سپاهان در اولین گام خوش درخشید و با توجه به ضعف العین در بازی کناره‌ها که اتفاقاً نقطه قوت سپاهان محسوب میشود العین را درهم کوبید.

مربی فوتبال با بیان  اینکه سپاهان‌ بالاخره بعد از مدت ها ترکیب دلخواه خود را در زمین داشت و به پیروزی رسید، تصریح کرد: در کنار بازی منظم سپاهان اشتباهات فاحش العینی ها هم زیاد بود.

وی افرود: در این بازی سپاهان که استاد ارسال از جناحین و بازی مستقیم هوایی در برابر با نقطه ضعف فاحش حریف بود به برتری رسید.

عابدی در ادامه عنوان کرد: سپاهان گل اول را به ثمر  و نیمه اول را با برتری به پایان رساند و در نیمه دوم‌ بهترین وقت ممکن گل دوم را زد و سپاهان مانند همیشه در کارهای تدافعی بسیار هماهنگ بود و اگر در فاز هجومی رویه ثابتی داشته باشد بسیار موفق خواهد بود.

این مربی فوتبال خاطرنشان کرد: تعویض های قلعه نویی سنجیده و عالی بود و به روند بازی و کنترل آن برای سپاهان حایز اهمیت و کمک کرد.

عابدی در پایان گفت: هر چند سپاهان بیشتر رو ضعف حریف به گل رسید ولی نباید گول این پیروزی پرگل را بخوریم.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1581749
ارسال نظر
نظرات