شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 14:33 منتشر شده در مورخ: 1398/11/23 شناسه خبر: 1581762
فرماندار کمیجان مطرح کرد؛

هرکسی اقتدار و امنیت کشورش را می خواهد در انتخابات شرکت کند

هرکسی اقتدار و امنیت کشورش را می خواهد در انتخابات شرکت کند
فرماندار کمیجان از آمادگی کامل شهرستان جهت برگزاری انتخاباتی باشکوه خبر داد و گفت:هر کسی که امنیت، اقتدار و عظمت کشورش را می خواهد باید به پای صندوق رای بیاید چرا که همین صندوق ها تضمین کننده اقتدار کشور در سطح بین المللی است

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سعید فائض پور فرماندار شهرستان کمیجان در گفتگو با دیارآفتاب؛ با اشاره به روز دوم اسفند ماه و رای گیری برای انتخاب نمایندگان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، گفت: طبق تقویم وزارت کشور اقدامات لازم جهت برگزاری مناسب این انتخابات در شهرستان کمیجان انجام شده است.

وی افزود: هیئت های اجرایی شهرستان در اولین روز پس از دستور وزیر کشور جهت برگزاری هر چه بهتر انتخابات مجلس شورای اسلامی تشکیل شد و کمیجان مفتخر به تشکیل اولین هیئت اجرایی در سطح استان مرکزی است.

فائض پور به بیان اقدامات صورت گرفته جهت برگزاری هر چه بهتر انتخابات در این شهرستان پرداخت و گفت: در این راستا شعب اخذ رای و اعضای پای صندوق های رای مشخص شده، بازدید از این شعب صورت گرفته، آموزش های لازم به کاربر های شعب داده شده و هماهنگی های لازم با هیئت نظارت صورت پذیرفته است.

آمادگی کامل کمیجان جهت برگزاری انتخاباتی باشکوه

فرماندار شهرستان کمیجان اضافه کرد: انتخابات مجلس در شهر میلاجرد به صورت مستقل برگزار خواهد شد ولی هماهنگی های لازم با فرمانداری کمیجان صورت گرفته است و آمادگی کامل در این شهرستان جهت برگزاری انتخاباتی باشکوه وجود دارد.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در مورد انتخابات، گفت: هر کسی که امنیت، اقتدار و عظمت کشورش را می خواهد باید به پای صندوق رای بیاید چرا که همین صندوق ها تضمین کننده اقتدار کشور در سطح بین المللی است و می توان با این شکوه و عظمت می توان بسیاری از مشکلات کشور از جمله مشکلات اقتصادی را برطرف کرد.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1581762
ارسال نظر
نظرات