شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اصفهان
ساعت: 15:51 منتشر شده در مورخ: 1398/11/23 شناسه خبر: 1581794
سردار دهقان:

استفاده از مشارکت افراد محلی در آزادسازی املاک واقع در مسیر پروژه‌ها

استفاده از مشارکت افراد محلی در آزادسازی املاک واقع در مسیر پروژه‌ها
مشاور فرمانده کل قوا در صنایع دفاعی و پشتیبانی از نیروهای مسلح گفت: برای آزادسازی املاک واقع در مسیر پروژه‌های عمرانی، از مشارکت افراد محلی و بومی هر منطقه استفاده شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا و به نقل از صاحب نیوز؛ مشاور فرمانده کل قوا در صنایع دفاعی و پشتیبانی از نیروهای مسلح، صبح امروز در جلسه بررسی روند پیشرفت پروژه های عمرانی اصفهان، همدلی و همراهی مدیران شهری در اصفهان برای اجرای پروژه‌ های عمرانی و ارائه خدمات به شهروندان را ستودنی ذکر کرد و افزود: یکی از مشکلات اجرای پروژه‌ های بزرگ مدیریت هماهنگی عناصر درگیر است و همه سعی می کنند اشتباهات و کارهای خود را گردن دیگری بیندازند، اما در شهرداری اصفهان هر فردی مسئولیت خود را می ‌پذیرد و نقش خود را به خوبی ایفا می ‌کند که این برکت کار را افزایش می دهد.

سردار دهقان ادامه داد: به طور معمول در اجرای پروژه‌ های عمرانی پیمانکاران با سختی ‌هایی روبرو می‌ شوند، اینکه در اصفهان شهرداری اعتبار مناسب برای اجرای پروژه‌ ها را به پیمانکاران تزریق می‌ کند و آنها نسبت به کارگران خود متعهد می شوند، موضوعی پسندیده است.

وی با ابراز خرسندی از اینکه اقدامات بزرگی در شهر اصفهان در حال انجام است، اظهار امیدواری کرد: شاهد آبادانی و توسعه هر چه بیشتر برای شهر اصفهان باشیم.

مشاور رهبر معظم انقلاب تأکید کرد: برای آزادسازی املاک واقع در مسیر پروژه های عمرانی، از مشارکت افراد محلی و بومی هر منطقه استفاده شود.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1581794
ارسال نظر
نظرات