شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 19:59 منتشر شده در مورخ: 1398/11/23 شناسه خبر: 1581844

اصلاح‌طلبان البرز لیست ائتلافی ندارند

رئیس شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان استان البرز گفت: در حال حاضر هیچ کاندیدای اصلاح طلب تأیید شده در استان البرز وجود ندارد که مورد حمایت ما قرار گیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛محمدعلی پورکریمی، رئیس شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان استان البرز، عصر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه استان البرز، با بیان اینکه برای انتخاباتی پرشور وارد عمل شدیم، گفت: افراد مشهور اصلاحات به دلیل رد صلاحیت در سال‌های گذشته امسال نامزد انتخابات نشدند، سایر افرادی هم که مورد تأیید اصلاحات بودند و نامزد شدند در نهایت موفق به گرفتن تأیید صلاحیت نشدند.

رئیس شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان با اشاره به اینکه در حال حاضر هیچ کاندیدای اصلاح طلب تأیید شده در استان البرز وجود ندارد که مورد حمایت ما قرار گیرد، افزود: 25 استان دیگر نیز همین شرایط را دارند و امکان اعلام لیست اصلاحات برای هیچ استانی وجود ندارد.

پور کریمی تصریح کرد: هریک از کاندیدای این دوره مجلس شورای اسلامی که تأیید شده‌اند مورد تأیید اصلاحات نیستند و اگر چنین ادعایی مطرح شود کذب است.

وی ادامه داد: تحریم انتخابات مدنظر ما نیست و مردم را دعوت می‌کنیم به پای صندوق‌های رأی بیایند؛ اما لازم است بگویم علت موفقیت و حضور پرشور مردم در انتخابات در دوره‌های گذشته حضور ما بود.

رئیس شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان با بیان اینکه با حذف اصلاح‌طلبان مجلس تک صدایی خواهیم داشت، تصریح کرد: اگر لیست جعلی اصلاح‌طلبان توسط گروهی از کاندیدای تأیید شده اعلام شود از طرف شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان رد و تکذیب خواهد شد.

انتهای پیام /

 

https://www.dana.ir/1581844
ارسال نظر
نظرات