شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 08:37 منتشر شده در مورخ: 1398/11/24 شناسه خبر: 1581885
دبیر قرارگاه ملی مبارزه با مفاسد اقتصادی:

حماسه ۲۲ بهمن امسال، پیوند مستحکم میان مردم و انقلاب اسلامی را نشان داد

حماسه ۲۲ بهمن امسال، پیوند مستحکم میان مردم و انقلاب اسلامی را نشان داد
داوود گودرزی گفت: علی‌رغم همه مشکلاتی که وجود دارد، حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن نشان‌دهنده پیوند مستحکم میان مردم و حکومت دینی و نظام و انقلاب است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ داوود گودرزی در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، با اشاره به حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن گفت: حضور مردم در عرصه‌های جمعی مانند راهپیمایی‌ها پشتوانه مردمی نظام و ارتباط مردم با حاکمیت و انقلاب را نشان می‌دهد و  این حضور هرچقدر پررنگ‌تر باشد؛  این پیام را دارد که مردم همچنان انقلابشان را دوست دارند؛ درواقع مردم ایران انقلابی بودند هستند و می‌مانند.

 
وی اذعان داشت: علی‌رغم همه مشکلاتی که وجود دارد و همچنین علی‌رغم جنگ روانی و تبلیغات سوء دشمنان برای دلسرد کردن مردم بازهم ملت ایران بعد از 41 سال این‌گونه باشکوه  و حماسی در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کرند و پیروزی انقلابشان را جشن گرفتند و این نشان‌دهنده پیوند مستحکم میان مردم و حکومت دینی و نظام و انقلاب است.
 
کارشناس مسائل سیاسی بابیان این‌که امام خمینی در ابتدای انقلاب یک حکومت بر پایه اسلام ناب را پایه‌ریزی کردند تصریح کرد: در ذات این حکومت دینی یک حکومت مردمی نهفته است درواقع  حکومت دینی غیرمردمی نداریم  به این معنا که فلسفه تشکیل حکومت این است که اسلام پیاده شود تا به مردم خدمت کند به عبارتی فلسفه تشکیل حکومت اسلامی خدمت به مردم است.
 
گودرزی ادامه داد: حضور پررنگ مردم نشانه آن است که چرخه تشکیل حکومت در نظام جمهوری اسلامی ایران به‌درستی طراحی‌شده است و مردم درک  می‌کنند که حضور کمرنگشان در چنین صحنه‌هایی زمینه‌ساز سوءاستفاده و ضربه به کشور را فراهم می‌کند؛ لذا بعد از گذشت سال‌ها همچنان با بصیرت و عاقلانه تکلیف شرعی و ملی خود را انجام می‌دهند.
 
وی با اشاره به نقشه‌های شوم دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد: طراحی دشمن این‌گونه است که با فشارهای اقتصادی همراه با چاشنی جنگ روانی بین مردم و حاکمیت فاصله ایجاد کنند؛ درواقع دشمن فهمیده است که زمانی می‌تواند انقلاب ایران را از پای درآورد که مردم ناامید و بی‌اعتماد به‌نظام بوده و همراه با آن نباشند، به عبارتی سرمایه اجتماعی نظام را کم کنند ازاین‌رو با تبلیغات و شایعات مختلف به دنبال کمرنگ کردن حضور مردم درصحنه هستند.
 
گودرزی با تأکید بر این‌که تا زمانی که مردم درصحنه باشند دشمن کاری از پیش نخواهد برد اذعان داشت: دشمن می‌داند با همه عوامل داخلی و خارجی خود و همه قدرت و ابزارهایش نمی‌تواند انقلاب ایران را از پای درآورد و تنها راه آن این است که مردم را از نظام جدا کند.
 
وی با اشاره به حضور گسترده و حماسی مردم در راهپیمایی‌های آبان ماه، تشییع شهید سردار سلیمانی، نماز جمعه مقام معظم رهبری و راهپیمایی 22 بهمن گفت: دشمن در این چندماهه تمام تلاش خود را برای فتنه‌انگیزی در کشور انجام داد اما ملت ایران با بصیرت خود تهدید را به فرصت تبدیل کرد و با حضور مداوم و حماسی خود در این مدت دشمن را ناامید و برنامه‌ریزی‌هایش را ناکام کرد.
 
دبیر قرارگاه ملی مبارزه با مفاسد اقتصادی اظهار داشت: دشمن امید داشت با فشارهای اقتصادی و جنگ روانی مردم را دلسرد کند اما مردم با بصیرت ایران هر آنچه دشمن رشته بود پنبه کردند. هرچند دشمن دست از دشمنی خود برنمی‌دارد اما رفتارهای درست مردم انقلاب را بیمه می‌کند.
 
گودرزی خاطرنشان کرد: آخرین گام مردم در سال جاری حضور در انتخابات خواهد بود تا با خلق حماسه‌ای دیگر، انتخاباتی پرشور با حضور حداکثری و انتخابی درست رقم بخورد.
 
انتهای پیام/
 

 

https://www.dana.ir/1581885
ارسال نظر
نظرات