شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 12:15 منتشر شده در مورخ: 1398/11/24 شناسه خبر: 1581955
مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری زنجان:

رئیس شورای شهر استان زنجان انتخاب شد/ معرفی عضو علی‌البدل به شورای شهر زنجان تا ۸ اسفند ماه

رئیس شورای شهر استان زنجان انتخاب شد/ معرفی عضو علی‌البدل به شورای شهر زنجان تا ۸ اسفند ماه
دیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری زنجان گفت: انتخابات هئیت رئیسه شورای استان زنجان هفته گذشته برگزار و شیما افشاری به عنوان رئیس این شورا انتخاب شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی محمودی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: انتخابات هئیت رئیسه شورای استان زنجان هفته گذشته برگزار شد و اعضای این شورا انتخاب شدند.

وی با بیان اینکه شیما افشاری نماینده شورای شهرستان ابهر رئیس این شورا تعیین شد، خاطرنشان کرد: طبق قانون این انتخابات هر ساله برگزار می‌شود.

این مسئول تصریح کرد: از هفته گذشته این انتخابات برگزار و افراد تعیین شدند و تا یک سال آینده این افراد فعالیت خواهند کرد.

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری زنجان با اشاره به استعفای رئیس شورای شهر خرم‌دره از منصب ریاست، بیان داشت: رئیس جدید این شورا نیز انتخاب شده است.

محمودی تصریح کرد: وی از سمت شورایی استعفا نداده بود و به همین دلیل رئیس جدید از سوی اعضای شورا انتخاب شد

وی در خصوص عضو دستگیر شده شورای اسلامی شهر زنجان نیز گفت: برابر قانون هر عضوی از شورا اگر به مدت دو ماه به هر دلیلی در جلسات شورای اسلامی حضور پیدا نکند، موقتا از سوی رئیس شورا عضو علی‌البدل تا زمان تعیین تکلیف عضو قبلی برای حضور در جلسات شورا دعوت می شود.

این مسئول خاطرنشان کرد: تا هشتم اسفند ماه عضو علی‌البدل معرفی و در شورا فعالیت می‌کند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1581955
ارسال نظر
نظرات