شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 12:16 منتشر شده در مورخ: 1398/11/24 شناسه خبر: 1581956
در سه عملیات پیشدستانه پلیس؛

۱۳۰ کیلوگرم تریاک در استان مرکزی کشف شد

۱۳۰ کیلوگرم تریاک در استان مرکزی کشف شد
فرمانده انتظامی استان مرکزی با بیان تداوم طرح های عملیاتی پلیس استان در پیشگیری از ورود مواد مخدر به استان‌های مرکزی کشور گفت:‌ در این راهبرد مقدار ۱۳۰ کیلوگرم در سه عملیات مشترک پلیس استان در استان‌های فارس و کرمان کشف شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیار آفتاب؛ سردار"حسن مفخمی شهرستانی" فرمانده انتظامی استان مرکزی امروز در جمع خبرنگاران گفت: یکی از مهم‌ترین طرح‌ریزی‌های عملیاتی پلیس استان که با توجه به نوع مطالبات مردمی در دستور کار قرار گرفت، برنامه‌ریزی راهبردی و اثربخش در پیشگیری از ورود مواد مخدر به استان بوده است.

مفخمی شهرستانی اظهار کرد: در تداوم این راهبرد، مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان موفق شدند،۱۰ قاچاقچی و توزیع‌کننده مواد مخدر را که درزمینهٔ قاچاق مواد مخدر از استان‌های مرزی کشور به استان‌های مرکزی فعالیت داشتند، تحت مراقبت‌های نامحسوس قرار دهد.

وی تصریح کرد:‌ سرانجام با تکمیل تحقیقات پلیس، با همکاری پلیس در استان‌های فارس و کرمان هر ۱۰ قاچاقچی مواد مخدر شناسایی و در سه عملیات جداگانه دستگیر شدند و تعداد پنج دستگاه وسیله نقلیه از قاچاقچیان توقیف شد.

فرمانده انتظامی استان مرکزی خاطرنشان کرد:‌ در عملیات مشترک پلیسی در استان فارس مقدار۳۰ کیلوگرم تریاک ‌و در ۲ عملیات مشترک دیگر در استان کرمان مقدار ۷۰ کیلوگرم تریاک کشف شد.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1581956
ارسال نظر
نظرات