شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 12:57 منتشر شده در مورخ: 1398/11/24 شناسه خبر: 1581962

نجات جان افراد محبوس در قهوه‌خانه اسالم خلخال بعد از ۴ روز محاصره در برف + تصویر

نجات جان افراد محبوس در قهوه‌خانه اسالم خلخال بعد از ۴ روز محاصره در برف + تصویر
۴ فرد محبوس شده در قهوه خانه بین راهی در جاده اسالم _خلخال دقایقی پیش توسط بالگرد امداد و نجات هلال احمر گیلان نجات پیدا کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از 8دی، ۴فرد محبوس شده در قهوه خانه بین راهی در جاده اسالم _خلخال دقایقی پیش توسط بالگرد امداد و نجات هلال احمر گیلان نجات پیدا کردند.

یک مادر گیلانی روز گذشته در تماس با تحریریه خبر ۸دی، از گیر افتادن ۲فرزندش به همراه ۲نفر دیگر در جاده برفی اسالم _خلخال خبر داده بود، که روز گذشته باگرد هلال احمر گیلان برای امدادرسانی به منطقه اعزام شد اما به دلایل شرایط جوی عملیات موفقیت آمیز نبود.

صبح امروز بار دیگر بالگرد امداد و نجات هلال احمر به منطقه اعزام شد و توانست جان این افراد را که از روز یکشنبه ۲۰بهمن در یک قهوه خانه بین راهی در محاصره برف بودند را نجات دهد.

مهدی ولی پور مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ۸دی گفته بود: روز گذشته یک فروند بالگرد امداد و نجات به محل وقوع حادثه مراجعه کرد اما به دلیل وضعیت آب و هوایی امکان امدادرسانی به این افراد محقق نشد.

وی افزود: حدود ساعت۹:۲۰ دقیقه امروز صبح، یک فروند بالگرد هلال احمر برای امدادرسانی به این افراد محبوس شده در جاده اسالم _خلخال به پرواز درآمد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1581962
ارسال نظر
نظرات