شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اقتصادی
ساعت: 15:43 منتشر شده در مورخ: 1398/11/24 شناسه خبر: 1582004
شریعتمداری دستور داد؛

آماده‌باش وزارت کار برای حل مشکلات مردم گیلان

آماده‌باش وزارت کار برای حل مشکلات مردم گیلان
در پی بارش برف سنگین در استان گیلان "محمد شریعتمداری " وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ، ضمن معرفی نماینده ویژه برای رسیدگی به مشکلات ، به تمام دستگاه های زیرمجموعه این وزارتخانه دستور داد تمام توان خود را برای یاری رساندن به مردم به کار گیرند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ "حجت میرزایی " معاون اقتصادی وزیر تعاون  ،کار و رفاه اجتماعی به عنوان نماینده ویژه وزیر برای رسیدگی به مشکلات مردم گیلان معرفی شده است . 

در دستوروزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی آمده است: هم زمان با بارش های شدید برف و یخبندان، مردم عزیز گیلان با مشکلات فراوانی روبرو‌ شده اند.
 
برخی از اقدامات مربوط به مسئولان زیربنایی نظیر وزارتخانه های نفت، نیرو، راه و شهرسازی، ارتباطات و فناوری اطلاعات، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، هلال احمر و ...درحال انجام است اما بسیاری از اقدامات و خدماتدر کمک رسانی  به مسئولان محلی از طریق سازمان های زیر مجموعه وازرت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی باید به مردم ارائه شود.
 
شریعتمداری تمام معاونان این وزارتخانه و روسای سازمان های تابعه را موظف  به همکاری برای رفع مشکلات مردم گرفتار در برف استان گیلان کرده است .
https://www.dana.ir/1582004
ارسال نظر
نظرات