شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 01:00 منتشر شده در مورخ: 1398/11/25 شناسه خبر: 1582023
رییس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان کرمانشاه:

لازمه بقای انقلاب حضور نیروهای توانمند در مجلس است

لازمه بقای انقلاب حضور نیروهای توانمند در مجلس است
رییس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان کرمانشاه گفت: لازمه بقای نظام و انقلاب حضور نیروهای توانمند در مجلس است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از مرصادنیوز , بهروز همتی عصر امروز پنجشنبه در اجتماع معتمدین جبهه انقلاب شهرستان کرمانشاه اظهار داشت: انتخابات یکی از مهمترین وظایفی است که انقلاب بر عهده ما گذاشته است.

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان کرمانشاه با تاکید بر اینکه این انقلاب باید زمینه ساز یک‌ حکومت جهانی باشد، افزود: تمام آزمون ها و فتنه های آخرالزمانی وظیفه تفکیک ایمان از نفاق را بر عهده دارند.

وی در ادامه با اشاره به روایاتی از پیامبر اکرم(ص) در آخرین حج خود، خاطرنشان کرد: در این حجة الوداع پیامبر (ص) وضعیت آخرالزمان را بیان فرمودند و اگر سخنان ایشان را با وضعیت امروز جامعه جهانی مقایسه کنیم، می بینیم که پیش‌بینی‌های دقیقی داشتند.

 همتی بیان داشت: غربالگری های آخرالزمانی مومن را از منافق جدا می کند تا زمینه برای ظهور مهیا شود.

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان کرمانشاه ادامه داد: در طول این ۴۱ سال، انقلاب اسلامی مسیر پر پیچ و خمی را پشت سر گذاشته است، به گونه ای که یک اندیشمند روسی اذعان داشت اگر تحریم هایی که بر ایران تحمیل شده بر ما تحمیل می شد ۶ ماه دوام نمی آوردیم.

همتی گفت: انقلاب هر چه به جلو حرکت می کند مردم پا به رکاب تر می شوند چنانچه در تشییع پیکر سردار سلیمانی دیدیم چه جمعیت عظیمی به میدان آمدند.

وی خاطرنشان کرد: همانطور که رهبر معظم انقلاب اشاره فرمودند، انقلاب اسلامی ایران یکی از آزمون‌های بزرگ آخرالزمانی است و هرکس از قطار انقلاب پیاده شود بازنده خواهد بود.

همتی ادامه داد: انتخابات یکی از لوازم غربالگری آخرالزمان است و سخت ترین آزمون آخرالزمان آزمون ولایت‌پذیری است، چرا که قرار است ما زمینه ساز ظهور حق مطلق شویم.

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان کرمانشاه با بیان اینکه انقلاب اسلامی آمده تا ولایت پذیری را به ما یاد دهد، گفت: کسانی که توانایی پذیرش امر ولی فقیه را داشته باشند در آخرالزمان نیز همین رفتار را خواهند داشت.

وی حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای را در اولویت عنوان کرد و اظهار داشت: همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند اگر می خواهید جنگ نشود راه آن قوی شدن است و اگر قوی شدید دشمن به خود اجازه تعدی نمی دهد، لذا یکی از لوازم قوی شدن حضور پای صندوق رای است.

همتی حضور مردم ایران در پای صندوق های رای را در دنیا بی نظیر دانست و گفت: یکی از بهترین روش های تقویت نظام همین حضور پای صندوق‌های رای است،چرا که اگر دشمن از ما قدرت و قوت ببیند حساب کار را خواهد کرد.

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان کرمانشاه با اشاره به انتخابات پیش رو افزود: در بین کاندیداهایی که تایید صلاحیت شدند باید افرادی را برگزینیم که سرنوشت بهتری را برای ما و فرزندانمان رقم بزنند.

وی گفت: دولت باید حزب‌اللهی و چالاک باشد، اما مجلس محل جلوس است لذا افرادی را می‌خواهیم که در درجه اول خداترس و متقی باشند و در درجه دوم توانمند، اهل فکر، آشنا به مشکلات مملکت و قوانین و مقررات باشند.

همتی اظهار داشت: هدف اصلی ما بقاء نظام و انقلاب است و لازمه این امر حضور نیروهای توانمند در بدنه مجلس است که از حداقل ها، حداکثر استفاده را ببرند.

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان کرمانشاه گفت:  باید کسانی به مجلس بروند که ولایت فقیه را قبول داشته باشند و خود را فدای ملت و مردم کنند نه اینکه منافع خود را بر مردم ترجیح دهند.

وی رعایت شئون و احترام گذاشتن به همه کاندیداها را امری ضروری دانست و گفت: امشب آخرین جمع‌بندی را به عمل خواهیم آورد و سه نفر کاندیدای اصلی شورای ائتلاف استان را معرفی خواهیم کرد.

همتی همچنین ضمن تسلیت چهلمین سالروز شهادت سردار سلیمانی بیان کرد: همانطور که خون امام حسین(ع)، اسلام را زنده نگه داشت خون شهید سلیمانی هم که مظلومانه مورد هجمه قرار گرفت اسلام را زنده خواهد داشت و امیدواریم به زودی پوزه استکبار جهانی به خاک مذلت کشانده شود

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1582023
ارسال نظر
نظرات