شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 14:38 منتشر شده در مورخ: 1398/11/25 شناسه خبر: 1582123
آیت‌الله دری نجف آبادی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه؛

مردم سلیمانی‌های زنده را راهی مجلس کنند/ حضرت فاطمه زهرا(س) اسوه حسنه است

مردم سلیمانی‌های زنده را راهی مجلس کنند/ حضرت فاطمه زهرا(س) اسوه حسنه است
آیت الله دری نجف آبادی گفت: مردم استان باید نمایندگانی را انتخاب کنند که آمریکایی از نتیجه آن خوابشان نبرد، در واقع نهایتا باید ۲۹۰ نماینده در کل کشور توسط مردم منتخب شوند تا به مردم خدمت کنند و مردم باید سلیمانی های زنده را به مجلس راه دهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیار آفتاب؛ آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به فرا رسیدن چهلم شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، گفت: این شهید عزیز به راستی که عاقبت بخیر شد و ان شا الله ما هم بتوانیم مانند ایشان عاقبت بخیر شویم.

وی افزود: طبق آیات و روایات معتقدیم در نبردهای نظامی چه بکشیم و چه به شهادت برسیم پیروز واقعی صحنه نبرد ما هستیم ولی دشمنان ما از درک این مطلب عاجزند.

دری نجف آبادی با بیان اینکه چنین شهادت هایی برای کشور ما و اسلام مایه افتخار است، تصریح کرد: گرچه بخاطر از دست دادن سردار سلیمانی ناراحت و غمگینیم ولی افتخار میکنیم که اسلام، امام خمینی(ره)، مقام معظم رهبری و مادران این سرزمین چنین سرداران رشیدی را در دامن خود تربیت کرده اند.

وی اضافه کرد: مایه افتخار است که نیروهای مسلح ما از سپاه و ارتش و بسیج گرفته تا نیروی انتظامی و دستگاه های اطلاعاتی و سربازان گمنام امام زمان(عج) برای فداکاری در راه امام و شهیدان و آرمان های اسلام آمادگی کامل دارند و چیزی جز عشق به اسلام و اهل بیت(ع) در دلهای خود ندارند.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با تقدیر از پدرانی که با آوردن لقمه های حلال بر سر سفره هایشان، فرزندانی عاشق اسلام و انقلاب تربیت کرده اند، گفت: حفظ سنگرهای اسلام و اهل بیت(ع)، علم و معرفت و دانش، امنیت، مجلس و قوه قضائیه و ... لیاقت می خواهد و باید طوری تربیت شده باشیم تا لیاقت حفظ چنین سنگرهایی را داشته باشیم.

باید از منش حضرت زهرا(س) تبعیت کنیم

وی با اشاره به در پیش بودن ولادت حضرت زهرا(س) و روز زن، گفت: این روز را که مصادف با روز ولادت امام خمینی(ره) است به تمام مسلمانان تبریک می گوییم. حضرت فاطمه زهرا(س) اسوه حسنه است و باید از منش ایشان تبعیت کنیم چنانچه ائمه اطهار نیز از سیره ایشان تبعیت می کردند.

دری نجف آبادی با تشکر از حضور مردم استان در راهپیمایی 22 بهمن، گفت: آن روز بنده در زنجان بودم و توفیق نشد در کنار شما باشم که همینجا عذرخواهی می کنم و امیدوارم همین حضور با عظمت در پای صندوق های رای هم شکل بگیرد.

مشارکت مردم استان در انتخابات کمتر از 85درصد نباشد

وی افزود: حضور پای صندوق های رای در استان مرکزی نباید کمتر از 85درصد باشد و مردم استان باید نمایندگانی را انتخاب کنند که آمریکایی از نتیجه آن خوابشان نبرد. در واقع نهایتا باید 290 نماینده در کل کشور توسط مردم منتخب شوند تا به مردم خدمت کنند و مردم باید سلیمانی های زنده را به مجلس راه دهند.

همه جناح ها در انتخابات حضور دارند

امام جمعه اراک با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی در دوم اسفند ماه، تشریح کرد: به هر کیفیت بیش از 7هزار نفر تایید صلاحیت شدند تا در این انتخابات شرکت کنند. استان مرکزی هم ظرفیت بسیار خوبی دارد و از همه جناح ها در این انتخابات حضور دارند. امیدواریم با آگاهی همه جانبه، رعایت سلامت در تبلیغات انتخابات، رعایت ادب و اخلاق مجلسی اخلاق مدار و درخور نام مجلس شورای اسلامی تشکیل شود.

وی با بیان اینکه مجلس ما باید مجلس امانت داران و صداقت پیشگان باشد، تصریح کرد: نمایندگان مجلس با ادای سوگند شرعی کار خود را آغاز می کنند و باید برای اقتدار و پیشرفت کشور و خدمت صادقانه به مردم و محرومین و نیازمندان و حادثه دیدگان تلاشی بی وقفه کنند.

طرح 55متری کمترین ویرانی را برای اراک دارد و خدمتی واقعی است

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با اشاره به کلنگ زنی طرح 55متری شهید سلیمانی در اراک، گفت: این طرح مثل طرح های قبلی نیست که جیب عده ای را پر یا خالی کند بلکه خدمت واقعی به مردم است چرا که ما به دنبال خدمت واقعی به مردم هستیم و به دنبال سود شخصی نیستیم. امیدواریم این کار ارزشمند با تلاش شهرداری به سرانجام برسد. این طرح کمترین ویرانی را هم برای شهر در پی دارد.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1582123
ارسال نظر
نظرات