شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سمنان
ساعت: 14:35 منتشر شده در مورخ: 1398/11/25 شناسه خبر: 1582125
امام جمعه سمنان خطاب به نامزدهای انتخاباتی:

اگر کسی را اصلح می‌دانید به نفع او کنار بروید/ کسی که می خواهد با "شام و ناهار" رای بیاورد نمی‌تواند خادم خوبی باشد

اگر کسی را اصلح می‌دانید به نفع او کنار بروید/ کسی که می خواهد با "شام و ناهار" رای بیاورد نمی‌تواند خادم خوبی باشد
نماینده ولی فقیه در استان با انتقاد از برخی تحرکات انتخاباتی کاندیداهای انتخابات مجلس، خطاب به نامزدها گفت: اگر یک نفر را اصلح میدانید به نفع او کنار بروید. مردانگی کنید و پا روی هوی و هوس بگذارید، این جهاد اکبر است و میدانم اهل این جهاد نیستید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از مرآت آیت‌الله سیدمحمد شاهچراغی امام جمعه سمنان در خطبه های این هفته نماز جمعه با تبریک فرارسیدن میلاد حضرت زهرا (س) و روز مادر گفت: اگر مادر با تقوا و عفیف شد، فرزندان خدومی تربیت خواهد کرد.

 
شاهچراغی با تقدیر از حضور پرشور مردم استان در راهپیمایی ۲۲بهمن گفت: راهپیمایی امسال ۳ پیام داشت. پیام اول به بیگانگان بود، دشمنان میدانند که مردم ایران پای انقلابشان ایستاده اند، تحریم هارا قطع کنند و دست از توطئه بردارند، ملت ایران تصمیم دارد بینی همه شمارا به خاک بمالد.
 
وی در ادامه گفت: پیام دوم به مسئولین کشور است. مردم با حضور خود اعلام کردند ما به وظیفه انقلابیمان عمل کردیم، شما هم به مسئولیتی که دارید عمل کنید. 
 
امام جمعه سمنان با تاکید بر اینکه مردم از گرانی خمرشان خم شده اظهار کرد: در آستانه سال نو هستیم و مردم نمیتوانند کفشی برای خانواده و فرزندشان بخرند. مسئولان تلاش بیشتری کنند و مردم را رها نکنند. فردا با این مردم کار دارید
 
شاهچراغی در ادامه تصریح کرد: مردم با زبان حالشان گفتند همانطور که در راهپیمایی به ندای رهبری لبیک گفتیم، در انتخابات هم به ندای رهبری لبیک خواهیم گفت  و با انتخاب اصلح، مجلسی انقلابی را نشکیل خواهیم داد.
 
وی با انتقاد از برخی تحرکات انتخاباتی کاندیداهای انتخابات مجلس، خطاب به نامزدها گفت: اگر یک نفر را اصلح میدانید به نفع او کنار بروید. مردانگی کنید و پا روی هوی و هوس بگذارید، این جهاد اکبر است و میدانم اهل این جهاد نیستید اما به نفع اصلح و فرد کارامد کنار بروید.
 
نماینده ولی فقیه در استان افزود: به وعده هایی که نمیتوانید عمل کنید به مردم ندهید. دیگران وعده دادند و عمل نکردند.اسلام را تضعیف و رقیب را تخریب نکنید.
 
شاهچراغی در ادامه اضافه کرد: نامزدها پول های کلان خرج نکنند. از پول خرج کردن نمیتوان رای کسب کرد و اسراف و تبذیر هم حرام است.
 
وی با بیان اینکه در تبلیغات انتخاباتی اخلاق را رعایت کنید تصریح کرد: کسی که میخواهد با شام و ناهار رای بیاورد نمیتواند خادم خوبی باشد.
 
امام جمعه سمنان در پایان به خواندن وصیت نامه شهدا توصیه کرد و افزود:آیت الله گلپایگانی فرمودند وصیت نامه شهدا را بخوانید و عمل کند که انسان را زنده میکند؛یکی از آنها وصیت نامه شهید سلیمانی است که وصیت نامه ایشان مانند خودشان نمونه است.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1582125
ارسال نظر
نظرات