شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 16:29 منتشر شده در مورخ: 1398/11/25 شناسه خبر: 1582163
امام جمعه کرج در خطبه‌های نماز جمعه:

ایران پاسخ حرکت اسرائیل و اربابانش را محکم می‌دهد/ رد صلاحیت‌شدگان کمر همت بسته‌اند از گردونه خارج نشوند

ایران پاسخ حرکت اسرائیل و اربابانش را محکم می‌دهد/ رد صلاحیت‌شدگان کمر همت بسته‌اند از گردونه خارج نشوند
آیت الله حسینی همدانی گفت: کار آمریکا در سوریه و منطقه تمام شده است، اخیرا یکی از مقامات اسرائیل گفته است ما با آمریکایی ها برای زدن ایرانی ها سوریه و عراق تقسیم کار کردیم، این مسئله نشان می دهد که ظاهرا رژیم صهیونیستی قصد دارد سریع تر از مدت مقرر نابود شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، امام جمعه کرج من تقدیر از مردم برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن علی رغم برف و سرما و خلق حماسه ای دیگر در این برهه تارخی، با اشاره به ولادت بانوی دو عالم گفت: فاطمه زهرا (رس) از متکب پدر درس آموخت و شخصیت جامع یک زن در وجود ایشان متبلور شد.

آیت الله حسینی همدانی زهرای اطهر (س) را الگوی بشر و یک مکتب برای به سعادت رسیدن انسان دانست که برنامه های عملی و علمی دارد، افزود: آنچه این بانوی بزرگوار در مکتب خویش دارند تضمین شده است و در 5 ساحت انسان سازی، خانواده سازی، جامعه سازی، نظام سازی و تمدن سازی نشر داده شود. 
 
وی اظهار داشت: پیروی از مکتب این بانوی بزرگوار به ما کمک می کند در مسیر مکاتب مادی گرا و لیبرالیسم که در حال نابودی است، نباشیم. امروز جهان دنبال مکتب رهایی بخش تضمینی است و نسخه ما مکتب انبیا الهی برای اداره جامعه است و سعادت جامعه در گرو مدیریت پیغمبر است.
 
امام جمعه کرج با اشاره به اینکه روش مدیریتی ولی عصر (عج) را که عالم را به اهداف حق می رساند برگرفته از مکتب زهرای اطهر (س) است، تصریح کرد: از مهمترین نقش زنان امروز "مادری" است و باید خانواده را تقویت کرد زیرا تربیت فرزندان مختل می شود. 
 
آیت الله حسینی همدانی گفت: باید از هویت ممتاز زن در منظومه خلقت دفاع کرد و وی را می توان رکن خانواده دانست زیرا هر چیزی که کرامت زن را مورد خدشه قرار دهد مردود است، زنان اولین هدایت کننده فکری و اعتقادی جامعه هستند لذا امروز دشمن آنها را مورد هدف قرار می دهد. 
 
وی افزود: حضور در عرصه اجتماعی نباید باعث انحطاط شان اصلی زنان در خانواده شود و بی بند و باری ایجاد شود تا زمینه از هم گسستگی نظام خانواده فراهم شود، متاسفانه مردان غالبا بیکار بوده و زنان در راس امور هستند در حالی که این روند با منطق اسلامی منافات دارد. 
 
آیت الله حسینی همدانی با اشاره به اینکه سودجویان به قصد بهره وری بیشتر و مزد کمتر زنان را به کار وا می دارند، اظهار داشت: متاسفانه پدر و مادرها با کودکان کمتر بازی می کنند در حالی که این دستور دینی است، صدیقه طاهره هم با بچه ها بازی می کرد و معارف را در قالب آن تعلیم می داد. 
 
امام جمعه کرج با اشاره به اینکه بازی با کودکان باید تربیت و معرفت دینی را در آنها نهادینه کند، تصریح کرد: امام (ره) و رهبری علی رغم عده ای که القا می کنند نمی توانیم و نمی شود، به ما همواره یاد داده اند ما می توانیم و اخیرا موشک های دفاعی و مخابراتی به نام زهیر و سلمان توسط دانشمندان جوان و انقلابی هم با این شعار ساخته شد تا بدخواهان را عصبانی کند. 
 
آیت الله حسینی همدانی گفت: آمریکا و بدخواهان نظام متوجه شدند موشک تا 2 هزار کیلومتر برد را ساخته است، موشک رعد 500 خارج از جو هدف را مورد اصابت قرار می دهد و این مسئله به مسئولین خواب زده داخلی یک پیام می دهد و آن این است که تحریم ها محدودیت ایجاد نمی کند. 
 
وی با اشاره به اینکه برنامه ریزی و مدیریت باشد رسیدن به اهداف و بهره وری قطعی است، افزود: کار آمریکا در سوریه و منطقه تمام شده است، اخیرا یکی از مقامات اسرائیل گفته است ما با آمریکایی ها برای زدن ایرانی ها سوریه و عراق تقسیم کار کردیم، این مسئله نشان می دهد که ظاهرا رژیم صهیونیستی قصد دارد سریع تر از مدت مقرر نابود شود. 
 
امام جمعه کرج اظهار داشت: به اسرائیل و اربابانش که طعم سیلی ایران را چشیده اند می گوئیم ایران مصمم است پاسخ هر حرکتی را محکم تر بدهد لذا هشدار فرماندهان نظامی را جدی بگیرید و بدانید که اگر اراده کننده همه نوبت شما باید به جای ضربه مغری به مرگ مغزی اعتراف کنید. 
 
آیت الله حسینی همدانی تصریح کرد: حضور حداکثری مردم در انتخابانت حائز اهمیت است و مردم علی رغم اعتراضات به نحوه اداره کشور در این روز حضوری حماسی خواهند داشت، مدتی است دشمن سعی می کنند با ترفندهای رسانه ای و استفاده از افراد معلوم الحال در صحنه انتخابات حضور نداشته باشند اما مردم با بصیرت تمام دشمن را مایوس می کنند و شرکت حداکثری انتخابات ضریب امنیت را بالا می برد. 
 
امام جعمه کرج گفت: داوطلبان از هر جناحی اگر حرف حقی دارید بزنید اما وحدت را حفظ کرده و یکدیگر را تخریب نکنید، میدان و صحنه را ببینید چرا که گرگ صفتان به اسم انقلابی گری در حال حمله هستند و در زمزمه های خود اعلام می کنند این افتراقی که بعضا دیده می شود فرصت مناسبی برای خاموش کردن خط ولایت و انقلابیون در استان است. 
 
آیت الله حسینی همدانی افزود: اگر وحدت نداشته باشیم فرصت را برای خناثانی که ثروت ها را از همین استان به یغما برده اند و قصد ساکت کردن مردم را دارند فراهم می شود، اگر فرصت سوزی شود کسانی که بر کوس تفرقه می زنند باید پاسخگو باشد، باید برای دفاع از ارزش ها با وحدت کلمه پیش رفت. 
 
وی اظهار داشت: مجلس پیش روز مجلس گام دوم بوده و باید تراز انقلاب باشد، مراقب باشید که بعدها شورای نگهبان مجبور نباشد یک سوم مجلس را به واسطه فساد اخلاقی و کار چاق کنی رد صلاحیت کند، افرادی هم هستند که تائید صلاحیت شده اند اما شایستگی لازم را ندارند. 
 
امام جمعه کرج تصریح کرد: عده ای از کسانی که رد صلاحیت شده اند به همراه طرفدارانشان با پولی که فراهم کرده اند که مبانی همه دارایی ها معلوم است کمر همت بسته اند از گردونه خارج نشوند و همچنان باقی بمانند، روی شفافیت مالی اصرار داشته باشید. 
 
آیت الله حسینی همدانی گفت: اگر کسی خود را انقلابی می داند بگوید کمک هایی که برای تبلیغات انتخاباتی می گیرد از کجا تهیه کرده است؟ مطالبه گری مردم مجلس انقلابی می سازد، من هم از کسی حمایت نکرده ام و صرفا ملاک ها را بیان می کنم.  
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1582163
ارسال نظر
نظرات