شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 23:48 منتشر شده در مورخ: 1398/11/25 شناسه خبر: 1582213

مدارس کدام استان‌های فردا شنبه تعطیل است؟

خبرگزاری میزان- مدارس برخی استان‌های کشور فردا شنبه به دلیل برودت و سردی هوا تعطیل هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ احتمال تعطیلی مدارس برخی استان‌های کشور فردا شنبه ۲۶ بهمن ماه به دلیل برودت و سردی هوا تعطیل وجود دارد.

در صورت اعلام هر گونه تعطیلی از سوی آموزش و پرورش و مراجع ذیربط، در این خبر درج می‌شود.
 
تمامی مدارس خلخال فردا شنبه ۲۶ بهمن ماه به علت بارش برف و برودت شدید هوا تعطیل است.
 
روابط عمومی آموزش و پرورش استان اردبیل اعلام کرد بر اساس تصمیم شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان خلخال تمامی مدارس منطقه خلخال روز شنبه ۲۶ بهمن ماه در نوبت قبل ظهر و بعد از ظهر به علت بارش برف و برودت هوا تعطیل است.
 
تعطیلی مدارس گیلان
 
 روابط عمومی آموزش و پرورش گیلان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: با توجه به پیش بینی هواشناسی مبنی بر تداوم سرمای هوا و یخ بستن راه‌ها و جاده ها، برخی از مدارس استان فردا "شنبه" تعطیل اعلام شده است.
 
مقطع پیش دبستانی و دبستان (نوبت صبح) مدارس شهر رشت و سنگر و تمامی مدارس جاده لاکان، جاده جیرده و آقا سید شریف فردا "شنبه" تعطیل اعلام شده است.
 
مقطع پیش دبستانی و دبستان شهرستان آستانه اشرفیه و لاهیجان تعطیل است و متوسطه اول و متوسطه دوم با یک ساعت تاخیر و همه مدارس روستایی این دو شهر فردا تعطیل است.
 
مدارس مقطع پیش دبستانی و دبستان و تمامی مدارس روستایی شهرستان سیاهکل و تمامی مدارس رودسر، کلاچای، رحیم آباد، رودبنه، شفت، املش، دیلمان، اطاقور، کومله و عمارلو در همه مقاطع تحصیلی تعطیل اعلام شده است.
 
مدیران و عوامل اجرایی مدارس موظفند ضمن حضور در واحد‌های آموزشی و هماهنگی لازم با انجمن‌های اولیا و مربیان، نسبت به برف روبی سقف و پاکسازی حیاط مدارس اقدام کنند.
 
آموزش و پرورش صبح امروز جمعه در اطلاعیه‌ای اعلام کرده بود که بر اساس مصوبه ستاد بحران و حوادث پیش بینی نشده استانداری گیلان همه مدارس استان روز شنبه ۲۶ بهمن دایر است.
 
تعطیلی مدارس مازندران
 
 بر اساس اطلاعیه روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان مازندران به علت برف و یخبندان، همه مدارس شهرستان‌های مرزن‌آباد و کلاردشت در همه مقاطع تحصیلی فردا شنبه ۲۶ بهمن تعطیل است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1582213
ارسال نظر
نظرات