شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 11:28 منتشر شده در مورخ: 1398/11/26 شناسه خبر: 1582270

تخطی از قوانین توسط برخی نامزدهای انتخاباتی کلید خورد

تخطی از قوانین توسط برخی نامزدهای انتخاباتی  کلید خورد
بی توجهی به قوانین و عدم رعایت شئونات اسلامی در برخی ستادهای انتخاباتی حق الناس است که همه نامزدهای انتخاباتی باید به آن توجه داشته باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از سپاس؛ ستادهای انتخاباتی در شهر ها و روستاها باید چارچوب هایی برای تبلیغات رعایت کنند تا فضای عمومی جامعه کمترین آسیب داشته باشد.

براساس قوانینی که به همه نامزدهای انتخاباتی اعلام شده است هر نامزد می تواند در هر مرکز شهرستان دو ستاد انتخاباتی داشته باشد و نباید تصاویر بنری یا بروشوری بر روی دیوارها و تابلوهای برق و غیره نصب کند.

چنین اقدامات شامل تخلفات انتخاباتی می شود که شاهد هستیم برخی نامزدهای انتخاباتی برای رسیدن به کرسی مجلس از همه قوانین عبور کرده که نیاز است متولیان برگزاری انتخابات با متخلفین برخورد و تذکر دهند.

شایسته است نمایندگان مردم برای حضور در خانه ملت و رکن تصمیم گیری کشور همه موارد قانونی رعایت کنند و توجه به اصل ولایتمداری و انقلابی داشته باشند.

از دیگر تخلفاتی که می توان نام برد استفاده از چهره ها چهره های بدحجاب و در برخی موارد بی حجاب در ستادهای انتخاباتی است که همه نامزدها باید به طرفداران خود تذکر دهند تا از هر گونه رفتارهای هنجار شکن بپر دازند.

نامزدی که قبل از ورود به مجلس شورای اسلامی هیچ گونه ملاحظه ای برای و توجه ای به شئونات اسلامی نداشته باشد قطعا هنگام ورود فردی برای تیم های دشمن و هم صدا شدن با ضد انقلاب خواهد بود.

متولیان برگزاری انتخابات و مجموعه های نظارتی باید تذکرات لازم به نامزهایی که از خطوط عبور می کنند کتبی اعلام کنند تا حقوق نامزدهایی که همه موارد قانونی و شرعی رعایت می کنند ظایع نشود.

بی توجهی به قوانین و عدم رعایت شئونات اسلامی در برخی ستادهای انتخاباتی حق الناس است که همه نامزدهای انتخاباتی باید به آن توجه داشته باشند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1582270
ارسال نظر
نظرات