شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 11:07 منتشر شده در مورخ: 1398/11/26 شناسه خبر: 1582271
امام جمعه موقت تهران:

نامزدهای انتخابات برنامه‌ای عالمانه برای برون‌رفت از مشکلات اقتصادی ارائه دهند

نامزدهای انتخابات برنامه‌ای عالمانه برای برون‌رفت از مشکلات اقتصادی ارائه دهند
امام جمعه موقت تهران گفت: نامزدهای انتخاباتی باید با ارائه برنامه‌ای عالمانه، راهکارهای خود را برای برون رفت از مشکلات اقتصادی ارائه کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام محمدحسن ابوترابی فرد در گفت‌وگو با  صبح قزوین؛ با اشاره به فرا رسیدن انتخابات یازدهمین دوره مجلس اظهار کرد: انتظار این است که مردم با حضور در پای صندوق‌های رای زمینه افزایش اقتدار ملی را فراهم و راه را برای پیشرفت کشور هموار کنند.

وی افزود: به نامزدهای نمایندگی مردم در مجلس شورای اسلامی توصیه می‌کنم که در سخنرانی‌ها به دستاوردهای انقلاب و ظرفیت‌هایی که در طول چهل سال گذشته خلق شده بپردازند.

امام جمعه موقت تهران ابراز کرد: نامزدهای انتخاباتی باید با بیان واقعیت‌ها، امید را در جامعه ارتقاء ببخشند و با اشاره به کاستی‌هایی که همیشه در همه جوامع وجود دارد نیز با ارائه برنامه عالمانه، راهکارهای خود را برای برون رفت از مشکلات اقتصادی ارائه کنند.

مردم با حضور در پای صندوق‌های رای زمینه افزایش اقتدار ملی را فراهم کنند

ابوترابی فرد یادآور شد: مسئولان انتخابات را زمینه‌ای برای ارتقاء دانش مردم و فرهنگی عمومی قرار دهند؛ مردم هم به کسانی رای دهند که کارنامه درخشانی داشته باشند و از نظر صلاحیت‌های اعتقادی، اخلاقی، علمی و مدیریتی توانایی بالاتری را داشته باشند تا برای پیشرفت کشور بتوانند نقشه راه بهتری را ارائه دهند.

وی در پایان تاکید کرد: باید انسان‌های عالم، شجاع و وفادار به انقلاب بر کرسی نمایندگی مردم در مجلس بنشینند و به بیان مقام معظم رهبری نیز انسان‌های متعهد و آشنا با ارزش‌های انقلاب و ارزش‌های اسلامی و دارای تخصص و تجربه لازم انتخاب شوند.
انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1582271
ارسال نظر
نظرات