شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 13:48 منتشر شده در مورخ: 1398/11/26 شناسه خبر: 1582348
مدیرعامل شرکت توزیع برق آذربایجان غربی:

حذف قبوض کاغذی تاثیری در افزایش برق مصرفی ندارد

حذف قبوض کاغذی تاثیری در افزایش برق مصرفی ندارد
مدیرعامل شرکت توزیع برق آذربایجان غربی با اشاره به حذف قبوض کاغذی برق، هرگونه شایعه ای در خصوص افزایش بهای برق مصرفی را رد کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ اکبر حسن بکلو در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، اظهار داشت: پیرو طرح حذف قبوض کاغذی برق که پس از اطلاع رسانی های گسترده توسط این شرکت از ابتدای مهرماه سال جاری به اجرا درآمد، ضمن تشکر از مشارکت هم استانی های گرامی در این طرح ملی، به اطلاع می رساند که در این طرح صرفا قبوض کاغذی برق حذف شده و هیچ گونه تغییری در نحوه محاسبه قیمت برق رخ نداده است.

وی، افزود: اقلام عوارض و آبونمان کماکان براساس مبلغ صورتحساب و تعداد روزهای دوره قرائت محاسبه می شود و کاهش یا افزایش طول دوره قرائت، اثری در افزایش بهای برق مصرفی نخواهد داشت.

مدیرعامل شرکت توزیع برق آذربایجان غربی گفت: براساس طرح حذف قبوض کاغذی برق، قرائت کنتور همانند گذشته توسط ماموران قرائت انجام می شود و صرفا قبوض کاغذی برق حذف شده است و صورتحساب برق مصرفی از طریق پیامک به شماره تلفن همراه  اعلام شده از سوی مشترکان که در سیستم های شرکت های توزیع نیروی برق ثبت شده است، به اطلاع مشترکان محترم می رسد.

حسن بکلو تاکید کرد: مشترکان به منظور مشاهده قبض برق خود می توانند با مراجعه به پایگاه های اینترنتی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی به آدرس www.waepd.ir ، نسبت به مشاهده تصویر قبوض برق خود که عینا همانند قبوض کاغذی پیشین بوده و امکان چاپ و مقایسه با ارقام و صورت حساب های گذشته را دارد، اقدام کنند، قابل ذکراست لینکی در ذیل پیامکهای ارسالی درج گردیده است که با کلیک بر روی آن می توانند مستقیما قبض برق صادره را رویت کنند.

وی اذعان کرد:  نرخ برق براساس مصوبه هیات محترم وزیران از اردیبهشت ماه سال جاری صرفا به میزان ۷ درصد برای عموم مشترکان افزایش داشته است، همچنین به منظور حفظ حقوق عامه مردم و به ویژه مشترکانی که برق را بهینه مصرف می کنند،‌ تنها مشترکان پرمصرف برق ۱۶ درصد نیز مشمول افزایش قیمت برق میشوند که این میزان صرفا و صرفا شامل مشترکانی می شود که بیش از الگوهای تعیین شده مصرف می کنند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1582348
ارسال نظر
نظرات