شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 13:30 منتشر شده در مورخ: 1398/11/26 شناسه خبر: 1582362
سروری:

مجلس آینده باید "نه" بزرگی به وضع موجود باشد/ مجلس یازدهم دولت را در ریل قانون قرار دهد

مجلس آینده باید "نه" بزرگی به وضع موجود باشد/ مجلس یازدهم دولت را در ریل قانون قرار دهد
دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گفت: ما در مجلس یازدهم به‌دنبال مهار دولتیم و اجازه نخواهیم داد دولت با حاشیه سازی مطالبات اصلی مردم را منحرف کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ پرویز سروری دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی طی نشست خبری که با حضور رئیس و سخنگوی این شورا در محل خبرگزاری فارس برگزار شد، طی سخنانی اظهار داشت: مجلس یازدهم باید "نه" بزرگی به وضع موجود باشد.

وی تصریح کرد: لیست ایران سربلند به دنبال پایانی بر رانت‌خواری و آغازی بر شفافیت در همه عرصه ها است. مجلس یازدهم باید پاسخگو و دولت را در ریل قانون قرار دهد که تحقق این امر در غیر اینصورت امکان پذیر نیست. 

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در ادامه ادامه داد: مجلس آینده باید از تقسیم‌های حزبی و جناحی پرهیز کند و از حاشیه زیستی بپرهیزد و نباید با حاشیه‌سازی، متن خواسته مردم مورد غفلت واقع شود. 

وی تصریح کرد: لیست ایران سربلند به دنبال این است تا نگاه تحول‌گرایانه را به منصه ظهور بگذارد.

سروری همچنین بیان کرد: افول مجلس در منظر مردم باعث شده که مجلس از جایگاه اصلی خود خارج شده و مردم برای آن جایگاهی که نظام به آن داده اعتباری قائل نباشند.

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی همچنین خاطرنشان کرد: مجلس آینده اگر شفافیت را مورد توجه و مبنای کار خود قرار دهد، می‌تواند بسیار اثرگذار باشد.

سروری گفت: با توجه به وضعیت کشور می طلبد مجلس یازدهم متفاوت تر از گذشته باشد و این مجلس قطعا پایانی بر مخفی کاری ها خواهد بود.

وی تصریح کرد: ما در مجلس یازدهم به دنبال مهار خواهیم بود و بنا داریم اولویت های مردم را در دستور کار قرار دهیم نه اولویت های دیگران را.

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: به دولت اجازه نخواهیم داد با حاشیه سازی مطالبات اصلی مردم را منحرف کند.

سروری گفت: شفافیت در مجلس اگر از پارلمان شروع شود می تواند اعتماد آفرین بوده و اعتماد از دست رفته مجلس را بازگرداند.

وی افزود: تلاشی که در حدود دو سال اخیر در شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی صورت گرفته برای آن بوده مجلس برخاسته از مطالبات مردم شکل بگیرد.

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی گفت: شورای ائتلاف با برنامه ریزی دقیق و اخذ نظرات و اولویت های مردم با برنامه جدی وارد مجلس خواهد شد.

سروری افزود: تیم اختصاصی لیست ایران سربلند برنامه های خود را در مجلس یازدهم نشان خواهد داد.

وی گفت: نگاه جدی به وضعیت معیشتی و اقتصاد جامعه اولویت اصلی و مطالبه مردم است که لیست ایران سربلند به دنبال تحقق این برنامه هاست و به همین جهت بنا داریم دیوار بی اعتمادی بین مردم و مسئولین را برداریم.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1582362
ارسال نظر
نظرات