شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اصفهان
ساعت: 14:42 منتشر شده در مورخ: 1398/11/26 شناسه خبر: 1582379
کربکندی:

ذوب آهن منظم و هماهنگ‌تر بازی می‌کند/ با توجه به نتایج تیم‌های پایین جدول نمی‌توانیم بالشت نرم زیر سر بگذاریم

ذوب آهن منظم و هماهنگ‌تر بازی می‌کند/ با توجه به نتایج تیم‌های پایین جدول نمی‌توانیم بالشت نرم زیر سر بگذاریم
رئیس سازمان فوتبال ذوب آهن گفت: با توجه به شرایطی که پایین جدول است خیلی هم نمی توان بالشت نرم زیر سر بگذاریم که تیم اوت نمی شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رسول کربکندی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: ذوب آهن با تاخیر مربی خود را انتخاب کرد، اما این مربی خیلی خوب تمرین می دهد و تغییرات تیم  در این سه بازی که بعد از تغییر مربی ایجاد شده را به خوبی می توان مشاهده کرد، همچنین تیم منظم تر و هماهنگ تر از قبل بازی می کند.

رئیس سازمان فوتبال ذوب آهن با بیان اینکه تعطیلات فرصت خوبی بود تا ذوب آهن تمرینات بهتری انجام دهد، تصریح کرد: بدشانسی مربی جدید ذوب آهن این بود که پنج بازی اول بعد از حضور این مربی بازی های سختی است و این بازی ها بیشتر انرژی می گیرد؛ با تراکتور و صنعت نفت بازی کردیم و بازی با استقلال، سپاهان و پدیده را پیش رو داریم که دو بازی از آن هم بیرون خانه است.

مربی با سابقه فوتبال عنوان کرد: بازی های سختی را در شروع نیم فصل دوم داشته ایم اما در همین بازی های سخت نیز روند تیم خوب است؛ تیم خوب تمرین می کند و امیدوارم بتوانیم این چند بازی سخت را با حداقل امتیاز هم که شده انجام دهیم.

وی افزود: بعد از این بازی های سخت طبیعتاً تیم آمادگی کامل را پیدا کرده و همچنین  اگر چه هیچ کدام از بازی ها آسانی نیست اما به هر حال بازی های آینده فشار این چند بازی را ندارد.

پیشکسوت فوتبال اصفهان و ذوب آهن در ادامه در مورد اینکه ذوب آهن در این فصل نه مدعی قهرمانی و نه در تهدید خطر سقوط است و باید برای فصل بعد آماده شود، خاطرنشان کرد:  با توجه به شرایطی که پایین جدول است خیلی هم نمی توان بالشت نرم زیر سر بگذاریم که تیم اوت نمی شود و مقام نمی آورد؛ چرا که تیم های پایین جدول در این هفته ها به راحتی امتیاز می گیرند و در پایین جدول یک فشردگی و رقابت نزدیک وجود دارد.

کربکندی بیان کرد: اما اگر این وضعیت که تیم نه مدعی است و نه خطر سقوط آن را تهدید می کند را بپذیریم طبیعی است که مربی ذوب آهن در حالی که یک فصل و نیم با تیم قرارداد دارد باید  بهترین نفرات موجود که بعضی از آن ها جوانان نیز هستند و با تلفیق این جوانان با بازیکنان با تجربه یک تیم خوب را ایجاد کند؛ همچنین  نفرات را بشناسد و مطابق میلش  کسانی که نیاز دارد را حفظ  کند و کسانی که به تفکرش نمی خورد را کنار گذاشته و در پست های که نیاز به جذب بازیکن دارد نیز بازیکن جذب کند تا ذوب آهن به جایگاه واقعی خود برگردد.

 

انتهای پیام/

 

 

https://www.dana.ir/1582379
ارسال نظر
نظرات