شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 09:28 منتشر شده در مورخ: 1398/11/27 شناسه خبر: 1582392
حدادعادل در گفتگو با دانا:

مجلس نو می تواند از لحاظ قوانین و نظارت دولت را به تحول وادار کند/ ارتباط با جهان به شرط حفظ عزت و مراعات مصلحت است

مجلس نو می تواند از لحاظ قوانین و نظارت دولت را به تحول وادار کند/ ارتباط با جهان به شرط حفظ عزت و مراعات مصلحت است
رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در خصوص تغییر راهبرد سیاست خارجی دولت گفت: مجلس نو می تواند دولت را هم تحت تاثیر قرار دهد؛ مسلماً مجلس چه از لحاظ قوانین و چه از لحاظ نظارت می تواند دولت را به تحول بیشتری وادار کند.

«غلامعلی حدادعادل» رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در گفت و گو با خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در پاسخ به این سوال که این شورا در حوزه سیاست خارجی چه برنامه هایی دارد، گفت: اصول سیاست خارجی ما همان عزت، حکمت و مصلحت است که مقام معظم رهبری اعلام کردند و این به معنای حفظ استقلال و ارتباط داشتن با جهان به شرط حفظ عزت و مراعات مصلحت است.

وی افزود: در حوزه سیاست خارجی، ما قدرت خودمان را در ارتباطات خارجی، وحدت ملت، قدرت داخلی و تکیه بر استعدادها و ظرفیت داخلی می دانیم و در واقع هر چه از این جهت مشت‌مان پرتر و پشتوانه مان بیشتر باشد، در سیاست خارجی موفق تر خواهیم بود.

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر این که "آیا در مدت زمان باقی مانده از عمر سیاسی دولت دوازدهم، می توان شاهد تغییر راهبرد سیاست خارجی دولت بود؟" گفت: بالاخره مجلس نو می تواند دولت را هم تحت تاثیر قرار دهد؛ مسلماً مجلس چه از لحاظ قوانین و چه از لحاظ نظارت می تواند دولت را به تحول بیشتری وادار کند.

انتهای پیام/ رستمی

https://www.dana.ir/1582392
ارسال نظر
نظرات