شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 15:33 منتشر شده در مورخ: 1398/11/26 شناسه خبر: 1582401

اسامی کاندیداهای انتخابات مجلس در استان مرکزی

اسامی کاندیداهای انتخابات مجلس در استان مرکزی
اسامی کاندیداهای انتخابات مجلس یازدهم در حوزه‌های انتخابیه استان مرکزی اعلام شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیار آفتاب؛ یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی استان مرکزی درسطح  شش حوزه انتخابیه برگزار می‌شود که  ۶۷ داوطلب در حوزه اراک، کمیجان و خنداب، ۲۸  نامزد در شازند، ۳۷ داوطلب در ساوه و زرندیه، ۴۰ نامزد در تفرش، آشتیان و فراهان، ۱۷  داوطلب در حوزه محلات و دلیجان و ۱۲  داوطلب در حوزه خمین با یکدیگر رقابت می‌کنند.

آگهی اسامی نامزدهای نمایندگی مجلس شورای اسلامی در اجرای ماده ۳۶ آیین‌نامه اجرایی و قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و تبصره‌های ذیل آن اعلام شد. اسامی کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه های انتخابیه استان مرکزی به شرح زیر است:

حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب:

۱- حسنعلی آرزومند

۲- محمد حسن آصفری

۳- علیرضا آنجفی

۴- منوچهر ابراهیمی

۵- حمید احسان بخش

۶- محمد احمدی

۷- علی الیاسی

۸- حسین امینی

۹- رضا باجلانی

۱۰- مجید بلالی

۱۱- اشرف بهادری

۱۲- معصومه پیرهادی

۱۳- مهدی تابنده

۱۴- محمدرضا جعفری

۱۵- ملیحه جعفری

۱۶- هادی جعفری

۱۷- محمدامین جمشیدیان

۱۸- مریم جنیدی

۱۹- معصومه جودکی

۲۰- الهام حسن زاده

۲۱- طاهره داوودی کیان

۲۲- حسین ذاکری

۲۳- فتاح ربیعی

۲۴- راحمه رجائی

۲۵- حمیده رضائی

۲۶- میترا زارعی

۲۷- حسین سیفوری

۲۸- نوروزعلی شمشیری

۲۹- محمدرضا صابری

۳۰- محمدحسین صالحی

۳۱- مهدی صالحی نظام آبادی

۳۲- راضیه عباسی

۳۳- مصطفی عبدی

۳۴- ناصر عسگری

۳۵- علی اصغر غفاری

۳۶- فهیمه غیاثی

۳۷- ابوالفضل فخرالاسلام

۳۸- علیرضا قاسمی

۳۹- اسماعیل قراباغی

۴۰- سیدمجید قریشی

۴۱- علیرضا قزل ارسلان

۴۲- احمد قنبری

۴۳- علی اکبر کریمی

۴۴- ابوالفضل کیانی

۴۵- غلامحسین گلی

۴۶- حسن گودرزی

۴۷- اکرم محمدی

۴۸- سیدمهدی محمدی

۴۹- عباس محمدی

۵۰- اعظم مرجانی

۵۱- ساره مشهدی میقانی

۵۲- محمد مظفری

۵۳- سعیدرضا معصومی

۵۴- سیدمهدی مقدسی

۵۵- حجت ملکی

۵۶- زینب مهاجرانی

۵۷- محمود مهدوی جو

۵۸- سیدسعید میرنظامی

۵۹- ابراهیم میقانی

۶۰- غلامعلی نادری

۶۱- حمیدرضا ناهیدی نژاد

۶۲- داود نعیمی

۶۳- رضا نقدی

۶۴- احدرضا هدایتی

۶۵- مسعود یادگاری

۶۶- جعفر یامینی

۶۷- علی یوسفی

حوزه انتخابیه تفرش آشتیان و فراهان:

۱- مصطفی اسکندری

۲- علیرضا اشتری

۳- رمضانعلی باقری

۴- مهدی پژوهان

۵- قائم بیاتی

۶- ولی الله بیاتی

۷- حمیدرضا تلخابی

۸- محسن تلخابی

۹- رضا جمالو

۱۰- علی حامدی

۱۱- محمدحبیبی

۱۲- داوود حسینی

۱۳- محمد حسینی

۱۴- منیره السادات حسینی

۱۵- سعید حیدری

۱۶- حسن خداوردیان

۱۷- محمد رحیمی گرکانی

۱۸- سعید زرنوشه فراهانی

۱۹- منصور زنگارکی فراهانی

۲۰- منصور سر آبادانی

۲۱- علیرضا سلیمانی

۲۲- محمد مهدی شریفیان

۲۳- عباس صلاحی

۲۴- حسین صادق نژاد

۲۵- کبری علی هاشمی

۲۶- حامد فتحعلی خانی

۲۷- رضا فراهانی

۲۸- محمد تقی فراهانی

۲۹- مهدی فراهانی

۳۰- هادی فراهانی

۳۱- مهدی فیض آبادی فراهانی

۳۲- منصور کلانی

۳۳- سینا کمال خانی

۳۴- محمد محمد زمانی

۳۵- داوود محمدی

۳۶- وحید محمدی

۳۷- احمد محمودیان

۳۸- محمدرضا مومنی راد

۳۹- محمدرضا واشقانی فراهانی

۴۰-  امیررضا واعظی آشتیانی

حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه:

۱- عبدالحمید آل یمین

۲- حمید اوردوخانی

۳- ولی اله باقرشاهی

۴- داوود تنها

۵- حمیدرضا ثمری خلج

۶- رضا جعفری

۷- حسین جودی

۸- محمد هادی حاج امینی

۹- حبیب الله خاکساری نوری

۱۰-  ولی رجبی

۱۱-  امیر عباس رحیمی

۱۲-  نازنین روح افزار

۱۳- سعید زارعی

۱۴- محمد سبزی

۱۵- محمد اسماعیل سراج

۱۶- عبداله سهرابی

۱۷- رضا شولن

۱۸- علی اکبر صالحی

۱۹- محمد صدیق

۲۰- مصطفی عرب گل

۲۱- علی عزتی

۲۲- علی عندلیب

۲۳- محمود فتحی

۲۴- فرخ فرزانه پورتربزق

۲۵- سیدجواد کشفی

۲۶- یونس گل محمدی

۲۷- محمد مسعود محمدی

۲۸- وحید محمدیان

۲۹- محرم معصومی

۳۰- محمد باقر معماریان

۳۱- سکینه منصوری

۳۲- محمدرضا منصوری

۳۳- شهلا میرگلوی بیات

۳۴- عباس نعیمی

۳۵- محمد نگارشی

۳۶- رسول وحدت

۳۷- ابوالفضل هاشمی

حوزه انتخابیه شازند:

۱- علی ابراهیمی

۲- هادی آجرلو

۳- مهدی احمدی

۴- محمود احمدی بیغش

۵- مصطفی افشار

۶- حمیدرضا انصاری

۷- احمد حسین باقری

۸- سید محمدرضا بنی جمالی

۹- عبدالقاسم ترابی

۱۰- علی حیدری

۱۱- ناصرخانی

۱۲- ابوالفضل سلطانی

۱۳- ابوالفضل شاهرخی

۱۴- سعید شریعتی

۱۵- مرتضی شیخی

۱۶- مظفر صفریان

۱۷- سجاد عرب

۱۸- احمد قربانی

۱۹- علی کاوه

۲۰- مریم گودرزی متین

۲۱- ایمان مرادی

۲۲- عزیز مسلمی

۲۳- حسین معافی

۲۴- علیرضا میرزایی

۲۵- محسن نجاتی

۲۶- نعمت الله نعیمی

۲۷- هوشنگ هادیان پور

۲۸- امیر علی یراندح

حوزه انتخابیه خمین:

۱- هادی ابراهیمی

۲- مهدی ابراهیمی شهرابی

۳- روح الله اکبری

۴- علی ایرانشاهی

۵- میثم خسروی

۶- یدالله دهقان شادکامی

۷- لیلا ذوالفقاری

۸- محمد ابراهیم رضایی

۹- علیرضا شهرجردی

۱۰- اعظم کمانی

۱۱- غلامحسن مسیبی

۱۲- علیرضا نظری

حوزه انتخابیه محلات و دلیجان:

۱- فاطمه سادات جلالی

۲- محمد جلالی

۳- احمدرضا حسینی

۴- محسن خداقلی

۵- مهدی خلج

۶- هادی رجبی

۷- سعیدرضایی

۸- علی رئیس علی محمدی

۹- علیرضا سلیمی

۱۰- حسن شمس

۱۱- حسینعلی علیخانی

۱۲- جواد کمرئی

۱۳-  خسرو کهزادی

۱۴-  سیدابوالحسن مقدس

۱۵- ابراهیم ملا علی اکبری

۱۶- محمدحسن نامی

۱۷- علیرضا هاشم زاده

تبلیغات انتخاباتی از ساعت ۲۴ روز چهارشنبه آغاز و به مدت یک هفته تا ساعت ۸ صبح روز پنج شنبه اول اسفندماه ادامه خواهد داشت.

انتخابات مجلس روز جمعه دوم اسفند بطور همزمان در سراسر کشور برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1582401
ارسال نظر
نظرات