شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 15:33 منتشر شده در مورخ: 1398/11/26 شناسه خبر: 1582403

عملیات اجرایی پروژه ۵۰۰ واحدی مسکن کارکنان سپاه استان مرکزی آغاز شد

عملیات اجرایی پروژه ۵۰۰ واحدی مسکن کارکنان سپاه استان مرکزی آغاز شد
فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی از آغاز عملیات اجرایی پروژه ۵۰۰ واحدی مسکن کارکنان سپاه استان مرکزی در اراک خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیار آفتاب؛ سردار محسن کریمی فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی ظهر امروز در مراسم کلنگ زنی پروژه ۵۰۰ واحدی مسکن کارکنان سپاه در اراک، گفت: با برنامه‌ریزی‌ها و هماهنگی‌های صورت گرفته تعداد ۵۰۰ واحد مسکونی امروز کلنگ زنی خواهد شد و پیش‌بینی می‌شود طی یک دوره ۳ ساله واحدها تحویل شود.

کریمی اظهار کرد: این پروژه مزین به نام شهید حاج قاسم سلیمانی خواهد بود و به مناسبت گرامیداشت ایام ولادت حضرت زهرا(س) کلنگ زنی شد.

فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی افزود: رفع مشکلات معیشتی کارکنان و خانواده‌هایشان از اولویت‌های هر مجموعه و سازمان است و سپاه در کنار همه مأموریت‌هایش در تلاش است وضعیت معیشتی کارکنان خود را ارتقاء بخشد.

کریمی ساخت این پروژه برای کارکنان فاقد مسکن در سطح استان با پیش‌بینی ۵۰۰ واحد مسکونی به مدت سه‌ساله خواهد بود، گفت: تلاش خواهد شد که باکیفیت و استحکام مناسب و استانداردهای روز احداث شود.

وی خاطرنشان کرد: پروژه مسکونی در دست احداث در کوی بهاران اراک خواهد بود و با تلاش مجریان و دستگاه‌های دولتی شاهد پیشرفت زیرساخت‌های محیطی و اجتماعی، فرهنگی، ورزشی و تفریحی در این منطقه باشیم.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1582403
ارسال نظر
نظرات