شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اقتصادی
ساعت: 10:02 منتشر شده در مورخ: 1398/11/27 شناسه خبر: 1582541

مدیرکل راهداری استان گیلان در بحران رفت!

مدیرکل راهداری استان گیلان در بحران رفت!
مقام مسئول سازمان راهداری از موافقت معاون وزیر راه و شهرسازی با استعفای پیش از موعد مدیرکل راهداری استان گیلان به دلیل شدت گرفتن بیماری خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  طی روزهای اخیر اخباری مبنی بر برکناری مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای گیلان از سوی استاندار این استان منتشر می‌شود. این در حالی است که پیگیری‌ها حاکی از آن است محمدرضا نازک‌کار مدیرکل راهداری گیلان به دلیل بیماری درخواست بازنشستگی پیش از موعد را داشته است.

منصور فخاران مدیرکل روابط عمومی سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای در این‌باره به تسنیم، گفت: با شدت گرفتن بیماری آقای نازک‌کار که با آغاز سنگین برف در استان گیلان همزمان بود، وی درخواست بازنشستگی پیش از موعد را به معاون وزیر راه و شهرسازی ارائه کرد که با آن موافقت شد.

وی ادامه داد:‌ مدیرکل سابق راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای به دلیل شدت گرفتن بیماری و خدمات‌رسانی مطلوب به مردم استعفا داد. وی 28 اسفندماه امسال بازنشسته می‌شد که حدود یکماه زودتر خواستار بازنشستگی شد.

فخاران با اشاره به این‌که تا تعیین تکلیف پست مدیرکل راهداری استان، معاون فنی به‌عنوان سرپرست این اداره منصوب شده است، افزود: آقای نازک‌کار با حکم رئیس سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای تا زمان بازنششتگی (28 اسفند 98) به‌عنوان مشاور سازمان در روسازی آسفالت منصوب شده است.

 

انتهای پیام/ط

https://www.dana.ir/1582541
ارسال نظر
نظرات