شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 14:40 منتشر شده در مورخ: 1398/11/28 شناسه خبر: 1582637
مادر شهید خداداد میرزازاده؛

نماینده اصلح کسی است که ادامه‌دهنده راه شهیدم باشد

نماینده اصلح کسی است که ادامه‌دهنده راه شهیدم باشد
مادر شهید خداداد میرزازاده گفت:نماینده اصلح کسی است که ادامه دهنده راه شهیدم باشد وخود را فدایی انقلاب و ولایت بداند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ گوهر کیانی مادر شهید خداداد میرزازاده در گفت و گو با خبرنگار جهانبین نیوز؛ با اشاره به اینکه در آستانه برگزاری انتخابات هستیم و تبلیغات انتخاباتی نامزدها نیز آغاز شده است گفت: مشارکت حداکثری در انتخابات بسیار اهمیت دارد و شرکت در انتخابات یک وظیفه الهی است.

کیانی با بیان اینکه امت اسلامی نسبت به حکومت دینی وظایفی دارند و یکی از مهمترین این وظایف فعالیت موثر در انتخابات و رای دادن است افزود: هر انسانی نسبت به هم‌نوع خودش وظیفه دارد و تشکیل یک مجلس قوی و کارآمد از مصادیق خدمت به مردم است.

وی با توصیه اینکه به صرف نگاه‌های جناحی رای ندهید و معیار شما در انتخابات جناح و گروه نباشد و افزود: به تقوا، اخلاص و اخلاق کاندیداها رای بدهید.

این مادر شهید با بیان اینکه نماینده اصلح کسی است که ادامه دهنده راه شهیدم باشد افزود: به اخلاق و دیانت و شجاعت کاندیداها توجه داشته باشید و انقلابی بودن به این معنا است که مُهر ولایت پای آن باشد.

کیانی با بیان اینکه فردی را انتخاب کنید که ولایتمدار باشد و خود را فدایی انقلاب و ولایت در روزهای سخت بداند گفت: انسانی را انتخاب کنید تا به نصرت الهی اعتقاد داشته باشد ،دشمن‌شناس باشد و با ناآگاهی در زمین دشمن بازی نکند.انتهای پیام/
 

https://www.dana.ir/1582637
ارسال نظر
نظرات