شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اقتصادی
ساعت: 13:35 منتشر شده در مورخ: 1398/11/27 شناسه خبر: 1582638
رئیس بسیج سازندگی مازندران:

۶۰ فرآیند کاری در بسیج سازندگی تعریف شده است

در جلسه ای با روسای بسیج سازندگی شهرستان ها و مناطق بسیج سازندگی اهداف و برنامه های سال ۹۹ این سازمان تشریح شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رئیس بسیج سازندگی مازندران در جمع مدیران بسیج سازندگی شهرستان های مازندران با اشاره به تعریف ۶۰ فرآیند کاری در بسیج سازندگی اظهار داشت:با ححضور فرماندهاین سپاه مناطق مختلف الویت های منطقه ای در حوزه آمایش سرزمین،ظرفیت هایی بومی و کشت و کار باید مشخص شود. 

 
وی با بیان اینکه بسیج سازندگی در جنگ اقتصادی در کنار مدیران ادارت باید قرار بگیرد افزود:در حوزه سازندگی،عمرانی،حقوقی و سایر موضوعات ورود جدی بسیج امری ضروری است.
 
او همچنین خاطرنشان کرد:۸۰۰ گروه جهادی با ۸ هزار نیرو در مازندران فعالیت می کنند که ورود آنان در زمینه های مختلف سبب عمران و آبادانی خواهد بود. 
 
رئیس بسیج سازندگی مازندران با تشریح ابعاد مختلف اقتصاد مقاومتی تصریح کرد:شناسنامه همه فعالیت های بسیج بصورت ستادی و مرکزی صادر می شود و هر کدام از مدیران شهرستانی ضروری است در خخصوص اجرای برنامه های کاربردی طرحح هایی خود را ارائه نمایند.
 
به گفته سرهنگ اقبال پور،براساس مسئله محوری و شناسایی موضوعات فعالیت ها در بسیج سازندگی انجام می گیرید و الویت در حل مشاغل نیاز اصلی برای ورود به مشکلات و زمینه سازی در رفع آن مشکلات محسوب می شود.
 
رئیس بسیج سازندگی مازندران گفت:همه فعالان بسیج سازندگی براساس بوم مازندران باید شغل ایجاد نمایند و از سال آینده در حوزه اقتصاد مقاومتی،بصورت جدی ورود خواهیم یافت.
 
وی به همه مدیران سازندگی توصیه کرد با عضویت در کارگروه اقتصاد  مقاومتی سهم آفرینی خود را در زمینه ایجاد اشتغال و گسترش فعالیت های عمرانی ایفا نمایند.
 
سرهنگ اقبال پور گفت:با شناسایی حوزه های مختلف اقتصاد مقاومتی و تغییر شکل کار تسهیلگری صورت می گیرد. 
 
این مسئول ادامه داد:با شکل گیری زنجیره هایی تولید از تولید کننده تا مصرف کننده شبکه سازی در خصوص ایجاد اقتصاد مقاومتی انجام گرفت.
 
او در ادامه بر کیفی سازی صندوق های مردم یاری به سمت کیفی سازی فعال این صندوق ها در حوزه عمرانی و محرومیت زدایی سخن گفت و افزود:عملکرد بسیج سازندگی در اقتصاد مقاومتی لازم است مورد توجه قرار بگیرد.
 
منبع: بسیج سازندگی
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1582638
ارسال نظر
نظرات