شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 16:27 منتشر شده در مورخ: 1398/11/27 شناسه خبر: 1582662
فرمانده سپاه روح الله:

ظرفیت‌های دفاع مقدس استان مرکزی برجسته‌سازی شود

ظرفیت‌های دفاع مقدس استان مرکزی برجسته‌سازی شود
فرمانده سپاه روح‌الله گفت: استان مرکزی در دوران دفاع مقدس سوژه‌های بسیار ناب و برجسته‌ای دارد که باید با استفاده از ظرفیت‌های موجود همچون برنامه روایت کنگره، فضای مجازی و رسانه‌ها برای معرفی آنها استفاده شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  دیار آفتاب؛ سردار محسن کریمی، فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی امروز در ۲۰ مین نشست گام دوم کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی گفت: استان مرکزی در دوران دفاع مقدس سوژه‌های بسیار ناب و برجسته‌ای دارد که باید با استفاده از ظرفیت‌های موجود همچون برنامه روایت کنگره، فضای مجازی و رسانه‌ها برای معرفی آنها استفاده شود.

کریمی اظهار کرد: امروز به برکت کنگره شهدای استان ظرفیت‌های مناسبی در اختیار داریم که باید با فن بیان مناسب و شناخت مخاطب از آنها به درستی استفاده کنیم.

وی ادامه داد: یکی از اولویت‌های امروز ما در کار فرهنگی شناسایی نیازهای جامعه است که به طور مثال امروز گفتمان مقاومت که مورد هجمه دشمن قرارگرفته می تواند راهبرد ما برای تولید محتوا باشد.

فرمانده سپاه روح الله بیان کرد: بسیاری از منابع که در حوزه دفاع مقدس استان داریم باید با ابتکار عمل مورد استفاده قرار گیرد تا برای جوانان هم کاربرد و هم جذابیت داشته باشد.

کریمی با اشاره به اینکه کلیه دستاوردهای تولیدی از جمله تولیدات هنری باید به گونه ای تهیه شوند که به شکل ملی مورد استفاده قرار گیرند بیان کرد: بسیاری از شهدای شاخص و فرماندهان ارشد دفاع مقدس عملکرد بسیار چشمگیری داشتند و کارهای بزرگی انجام دادند که این‌ها باید برای عموم جامعه معرفی شوند.

وی خاطرنشان کرد: نیاز است گروهی از متخصصین مختلف در جهت تولید آثار و محتوا تشکیل شود تا با برنامه‌ریزی‌های لازم و با شناخت از شرایط و نیازمندی‌ها محتوا تولید کنند و این محتوا در اختیار فعالین فضای مجازی و رسانه‌ای قرار گیرد.

برگزاری برنامه معرفی کتاب روایت یک موج، نمایشگاه توانمندی‌های کمیته بانوان، گزارش عملکرد کارگروه سنگر سازان بی سنگر و گزارش عملکرد کارگروه عملیات از جمله دستورالعمل های مطرح شده در جلسه امروز کنگره بوده است.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1582662
ارسال نظر
نظرات