شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 16:24 منتشر شده در مورخ: 1398/11/27 شناسه خبر: 1582664
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش خبر داد؛

آغاز جشنواره سبک زندگی علوی فاطمی در تفرش

آغاز جشنواره سبک زندگی علوی فاطمی در تفرش
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش با اشاره به برگزاری جشنواره سبک زندگی علوی و فاطمی در شهرستان تفرش گفت: یکی از مطالبات مقام معظم رهبری در بحث گام دوم انقلاب، بحث سبک زندگی اسلامی است در این راستا جشنواره سبک زندگی علوی فاطمی در سطح شهرستان تفرش برنامه ریزی و اجرا می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرهنگ پاسدار محسن صادقی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش در گفتگو با دیارآفتاب؛ با اشاره به برگزاری جشنواره سبک زندگی علوی و فاطمی در شهرستان تفرش گفت: یکی از مطالبات رهبری در بحث گام دوم انقلاب، بحث سبک زندگی اسلامی است در این راستا جشنواره سبک زندگی علوی فاطمی در سطح شهرستان تفرش برنامه ریزی و اجرا می شود.

صادقی با بیان این مطلب که در این جشنواره برنامه های متنوعی در عرصه های فرهنگی، اجتماعی، اقتصاد مقاومتی، فضای مجازی و ورزشی انجام می شود، اظهار کرد: این جشنواره همزمان با میلاد حضرت زهرا(س) آغاز شد و تا میلاد حضرت علی(ع) ادامه دارد.

وی مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن و تمدن سازی نوین اسلامی را از مهمترین اهداف جشنواره عنوان و اضافه کرد: این جشنواره با اهداف دفاع و مقاومت در سیره معصومین(ع)، معرفی امام علی(ع) و حضرت زهرا (س) به عنوان بهترین الگوی مردان و زنان عالم، توجه ویژه به سبک زندگی اسلامی ائمه (ع) با بررسی سیره ی این دو بزرگوار، تبیین رویکرد اقتصادی، معیشتی و محرومیت زدایی در سیره علوی و فاطمی، تبیین نقش حضرت زهرا(س)  و امیرالمومنین(ع)  در ایجاد حکومت اسلامی، تاثیر عبادت و معنویت در سبک زندگی با تاسی از سیره علوی و فاطمی، نقش ورزش، تندرستی، سلامت و تفریحات سالم در سبک زندگی، استفاده از علم و فناوری، رسانه و هنر در سبک زندگی با رویکرد دینی در سطح شهرستان تفرش برگزار می شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش ادامه داد: در برنامه های مختلف این جشنواره، از اساتید مجرب در حوزه سبک زندگی اسلامی استفاده و برنامه ها با حضور اقشار و طیف های مختلف مردمی اجرا می شود.

صادقی با اشاره به برنامه های شاخص جشنواره، خاطر نشان کرد: برگزاری جشن میلاد کوثر، کرسی های آزاد اندیشی، کارگاه سبک زندگی اسلامی، جشن های ازدواج دانشجویی، توزیع سبد کالا در میان نیازمندان و محرومان، مسابقات فرهنگی و ورزشی از مهمترین برنامه های این جشنواره است.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1582664
ارسال نظر
نظرات