شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 19:07 منتشر شده در مورخ: 1398/11/27 شناسه خبر: 1582732

هشدار فتا درباره تخلف کاندیدا‌ها در فضای مجازی

رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتا گفت: با آغاز تبلیغات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با رصد فضای مجازی تخلف احتمالی کاندیداها و طرفداران آن‌ها جمع‌آوری و به ستاد انتخابات کشور گزارش می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛سرهنگ محمدعلی رجبی روز یکشنبه با بیان این مطلب افزود: فضای مجازی یکی از بسترهای مهم برای تبلیغات انتخاباتی است و در این فضا پلیس فتا برابر دوره های گذشته پایش مستمر و رصد ۲۴ ساعته را در دستور کار خود قرار داده است.

وی ادامه داد: برابر ابلاغیه ها و مصوبات مصادیق تخلفات انتخاباتی مشخص شده و با رصد آن، گزارش تخلفات به ستاد انتخاباتی اعلام می شود و در مواردی که کاندیداها شکایتی را از طریق مرجع قضایی اعلام کنند، به پلیس فتا ارجاع می شود و برابر روال گذشته رسیدگی می شود.

رجبی تخریب کاندیداها و رقبای انتخاباتی، پخش شایعات در فضای مجازی و انتصاب دادن موارد خلاف واقع برای کاندیداها را از جمله تخلفات در فضای انتخاباتی خواند و افزود: پلیس فتا با رصد این موارد و اعلام آن به ستاد انتخاباتی سعی می کند فضای انتخاباتی شفاف، سالم و پرشوری را برای هموطنان فراهم کند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1582732
ارسال نظر
نظرات