شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 23:48 منتشر شده در مورخ: 1398/11/27 شناسه خبر: 1582771

سامانه جدید بارشی دیگر در راه است

سامانه جدید بارشی دیگر در راه است
ضیاییان گفت: روز چهارشنبه با ورود سامانه جدید بارشی دیگر از شمال غرب، بارش در این مناطق آغاز می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ صادق ضیاییان مدیر کل مرکز پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی درباره آخربن وضعیت آب و هوای کشور اظهار کرد: امشب با ورود سامانه جدید بارشی از سمت شمال غرب در استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، گیلان، زنجان، کردستان، کرمانشاه، شمال ایلام، لرستان، مرکزی و همدان بارش باران داریم.

وی افزود: بنابر نقشه‌های هواشناسی روز دوشنبه سامانه بارشی استان‌های آذربایجان غربی و شرقی، اردبیل، گیلان، مازندران، قزوین، البرز، زنجان، کردستان، همدان، مرکزی، لرستان، چهار محال و بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد و خراسان شمالی را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

به گفته ضیاییان، طی امشب و فردا استان‌های آذربایجان غربی، کردستان، بخش‌هایی از سمنان، آذربایجان شرقی بارش سنگین برف را خواهند داشت.

مدیر کل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی دیگر به کشور خبر داد و گفت: روز چهارشنبه با ورود سامانه بارشی دیگر از شمال‌غرب شاهد بارش طی روز پنج شنبه در این مناطق خواهیم بود.

وی ادامه داد: روز چهارشنبه با ورود سامانه بارشی از غرب در استان‌های واقع در نوار غربی بارش آغاز و در بعدازظهر و اوایل شب دامنه‌های جنوبی البرز واقع در استان‌های زنجان، قزوین، البرز و تهران را فرا خواهد گرفت و فعالیت این سامانه طی روز‌های پنج شنبه و جمعه در نیمه غربی و شمال شرق پیش بینی می‌شود.

آسمان پایتخت کمی ابری است

ضیاییان در پایان آسمان امشب پایتخت را کمی ابری همراه با وزش باد اعلام کرد و گفت: طی ۲ تا ۳ روز آینده روند افزایش دما را در تهران خواهیم داشت.

https://www.dana.ir/1582771
ارسال نظر
نظرات