شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 12:43 منتشر شده در مورخ: 1398/11/28 شناسه خبر: 1582791

لیست کاندیداهای دولت در استان بوشهر مشخص شد

لیست کاندیداهای دولت در استان بوشهر مشخص شد
خبرهای درگوشی حاکی از آن است که یکی از استانداران گذشته بوشهر طی روزهای گذشته سفری محرمانه به استان بوشهر داشته و در خصوص بسته شدن لیست انتخاباتی حامیان دولت جلساتی برگزار کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از سپاس؛ با وجود اعلام اصلاح طلبان برای تحریم انتخابات اما برخی خبرهای شنیده شده از بسته شدن لیست دولت برای انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان بوشهر حکایت دارد.

خبرهای درگوشی حاکی از آن است که یکی از استانداران  گذشته بوشهر طی روزهای گذشته سفری محرمانه به استان بوشهر داشته و در خصوص بسته شدن لیست انتخاباتی حامیان دولت جلساتی برگزار کرده است.

شنیده های درگوشی حکایت از این دارد علی افراشته برای حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم، دولاح برای حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان، دهقانفرد برای دشتستان و الماسی در حوزه دیر، کنگان، جم و عسلویه به عنوان گزینه های نهایی دولت انتخاب شده اند.

نکته جالب در این لیست وجود افرادی همچون افراشته و دهقانفرد است که در نگاه عمومی جامعه از آنها با گرایشی اصولگرا نام برده می شود اما ظاهرا “لاریجانی طور” بودن رفتارها و نگاهی علی افراشته و تنگاتنگ بودن رابطه این دو با یکدیگر و نیز از جهتی منفعل بودن دهقانفرد در جریان اصولگرا باعث شده تا این روحیه انعطاف پذیری آنها به اصلاح طلبان منتقل شود تا این کاندیداها به عنوان گزینه دولت شناخته شوند.

حال باید منتظر ماند که لیست نهایی جریان حامیان دولت کی به صورت رسمی اعلام خواهد شد.

 

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1582791
ارسال نظر
نظرات