شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 09:25 منتشر شده در مورخ: 1398/11/28 شناسه خبر: 1582806
رئیس مرکز مدیریت راه‌های استان زنجان:

تردد در همه محورهای کوهستانی زنجان با زنجیر چرخ میسر است

تردد در همه محورهای کوهستانی زنجان با زنجیر چرخ میسر است
رئیس مرکز مدیریت راه‌های استان زنجان گفت: در حال حاضر به دلیل وقوع کولاک و بارش برف تردد در همه محورهای کوهستانی استان زنجان با زنجیر چرخ میسر است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد محمدی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگارموج رسا؛ اظهار داشت: در حال حاضر تردد در همه محورهای کوهستانی استان زنجان به دلیل وقوع کولاک و بارش سنگین برف با زنجیر چرخ میسر است.

وی با بیان اینکه در همه محورهای استان شاهد بارش برف هستیم، ادامه داد: با این وجود تردد در راه‌های اصلی استان زنجان در جریان است.

این مسئول با اشاره به مسدود بودن راه دندی- تخت سلیمان، ادامه داد: این راه به دلیل کولاک شدید مسدود شده است و با کاهش کولاک بازگشایی می‌شود.

رئیس مرکز مدیریت راه‌های استان زنجان از وقوع کولاک و ادامه بارش در محورهای زنجان – طارم، زنجان- تهم – چورزق خبر داد و گفت: تردد در این دو محور با زنجیر چرخ میسر است.

محمدی بیان داشت: همچنین تردد در محورهای زنجان – دندی – زنجان، زنجان – بیجار، ابهر – خدابنده، نیک پی – ماهنشان و سلطنیه، خدابنده – همدان نیز به دلیل ادامه بارش و وقوع کولاک با زنجیر چرخ میسر است.

وی با اشاره به ادامه بارش برف در آزاد راه‌های استان زنجان، گفت: با کمک راهداران تردد در این دو آزاد راه عادی است اما ضروری است رانندگان با احتیاط تردد کرده و تجهیزات زمستانی به همراه داشته باشند.

 این مسئول خاطرنشان کرد: برخی راه‌های روستایی استان زنجان نیز به دلیل بارش سنگین برف مسدود شده است اما هنوز آمار دقیقی در این زمینه وجود ندارد.

 

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1582806
ارسال نظر
نظرات