شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 09:27 منتشر شده در مورخ: 1398/11/28 شناسه خبر: 1582810
عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی زنجان مطرح کرد؛

بررسی میدانی در خصوص دو گزینه غیربومی شهرداری زنجان

بررسی میدانی در خصوص دو گزینه غیربومی شهرداری زنجان
عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی زنجان گفت: برای پاسخگویی به مردم بررسی میدانی در خصوص دو گزینه غیربومی شهرداری زنجان انجام می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ عباس راشاد امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا؛ اظهارداشت: طی دو هفته گذشته برنامه کاندیداها شهرداری زنجان از سوی اعضا بررسی و امروز یا فردا جمع‌بندی نهایی انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه مهدی میرزایی اهل میانه بوده و هم اکنون شهردار میانه است، افزود: وی دیروز برنامه کاری خود را به اعضای شورا ارائه  کرد.

این مسئول در خصوص سهند فلاحی دیگر گزینه شهرداری زنجان نیز گفت: وی  مدیرعامل شرکت سیمان خمسه و اصالتا اهل میاندوآب است.

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی زنجان ادامه داد: رزومه کاری سعید عباسی و سعید امیدی نیز هفته گذشته از سوی اعضای شورا  بررسی شد.

راشاد یادآورشد: با بررسی میدانی در خصوص دو کاندیدای غیربومی رای‌گیری انجام و شهردار جدید معرفی می‌شود.

وی گفت: تا کنون ۴ نفر به صورت رسمی به شورا اسلامی شهر زنجان برنامه ارائه کرده‌اند اما در بررسی‌های بر روی کاغذ در خصوص ۱۰ نفر تبادل نظر انجام شده است.

این مسئول بیان داشت: بررسی‌های لازم در خصوص کاندیداهای شهرداری زنجان از سوی شورا انجام می‌شود تا در صورت انتخاب بتوان به مردم پاسخگو بود.

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی زنجان در خصوص وضعیت عضو دستگیر شده شورای اسلامی نیز گفت: اطلاعی از وضعیت عضو دستگیر شده شورا ندارم.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1582810
ارسال نظر
نظرات