شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 11:12 منتشر شده در مورخ: 1398/11/28 شناسه خبر: 1582811
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور:

3میلیون ایثارگر تحت پوشش بنیاد شهید و امور ایثارگران هستند

3میلیون ایثارگر تحت پوشش بنیاد شهید و امور ایثارگران هستند
حجت‌الاسلام محمدحسن کاویانی‌راد گفت: در سطح کشور قریب به ۳میلیون ایثارگر با مجموع خانواده هایشان را تحت پوشش این بنیاد قرار داده ایم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از عصرهامون، حجت‌الاسلام محمدحسن کاویانی‌راد، معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور صبح امروز در دیدار با نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان افزود: در سطح کشور قریب به ۳میلیون ایثارگر با مجموع خانواده هایشان را تحت پوشش این بنیاد قرار داده ایم.

وی ادامه داد: بنیاد شهید و امور ایثار گران به عنوان بخشی از نمایندگی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، در بخش مسکن، اشتغال در مان و غیره خدمات لازم را به خانواده های ایثارگران ارائه می کند.

کاویانی‌راد تصریح کرد: در حال حاضر پاسخگویی متناسب با حجم نیاز ایثارگران و خانواده های آنان را نداریم و فاصله قابل توجهی در این زمینه را شاهد می باشیم.

وی با درخواست کمک از ائمه جمعه در امورات فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران، بیان کرد: 11ونیم هزار میلیارد تومان به صورت سالانه برای حقوق و4هزار میلیارد تومان برای بیمه خانواده های ایثارگران، هزینه می شود و این درحالی است که سالانه به بیش از 20 هزار میلیارد تومان اعتبار نیازمند هستیم.

معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور تاکید کرد: مدیریت و هدایت برنامه های فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران و توجه ائمه جمعه به این بخش می تواند عاملی برای دور نشدن از مسیر درست و رسیدن به اهداف باشد.

هرچه برای خانواده ایثارگران تلاش شود کم است

حجت الاسلام والمسلمین مصطفی محامی،نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان صبح امروز در ادامه این دیدار افزود: هرچه که به خانواده ایثارگران خدمت شود و هزینه شود، باز هم نمی توانیم بخش کوچکی از دینمان به آنان را ادا کنیم.

وی گفت: جامعه ایثارگران برای حفظ نظام و انقلاب زحمات بسیاری کشیده اند و  ما هرچه که هزینه و تلاش کنیم تا خدمتی برای خانواده های ایثارگران انجام دهیم، باز هم کم است.

محامی بیان کرد: توجه به مباحث فرهنگی خانواده شهدا باید در اولویت کار قرار گیرد و در این حوزه و برای انجام خدمات بهتر با توجه به محدودیت هایی که وجود دارد، می توان از تجمیع امکانات و خدمات بهره گیری کرد تا به نتیجه دلخواه برسیم.

وی در ادامه گفت: ما به پرسنل بنیاد شهید و امور ایثارگران که وظیفه خدمت به خانواده ایثارگران را بر عهده دارند غبطه می خوریم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1582811
ارسال نظر
نظرات