شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 09:27 منتشر شده در مورخ: 1398/11/28 شناسه خبر: 1582813
رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان زنجان:

شانا به جمع‌بندی نهایی برای معرفی کاندیداها در 2 حوزه انتخابیه زنجان نرسید

شانا به جمع‌بندی نهایی برای معرفی کاندیداها در 2 حوزه انتخابیه زنجان نرسید
رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان زنجان گفت: به دلیل تعدد کاندیداهای مجلس شورای اسلامی، شانا به جمع‌بندی نهایی برای معرفی کاندیداها در برخی شهرستان‌های استان زنجان نرسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد اسماعیلی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا; اظهارداشت: در حال حاضر تنها در دو شهرستان استان زنجان لیست مورد حمایت شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی ارائه شده است.

وی ادامه داد: در شهرستان‌های طارم و زنجان مصطفی طاهری و شیخ مهدی باقری به عنوان نامزدهای این ائتلاف معرفی شده‌اند.

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان زنجان خاطرنشان کرد: در شهرستان خدابنده نیز البرز حسنی از سوی این شورا معرفی و بیانیه نیز در این زمینه صادر شده است.

اسماعیلی با بیان اینکه در شهرستانهای ایجرود و ماهنشان نیز گزینه خاصی وجود نداشت، افزود: به همین دلیل شورا گزینه‌ای را در این دو شهرستان معرفی نکرده است.

وی با اشاره به تعدد کاندیداها در شهرستان‌های ابهر و خرم‌دره، ادامه داد: تعدد کاندیداها موجب شد تا تصمیم نهایی اخذ نشود.

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان زنجان تصریح کرد: ما تلاش کردیم اجماعی در بین نیروهای انقلاب ایجاد شود اما به دلایل مختلف این امر محقق نشد.

اسماعیلی حضور گسترده در انتخابات را موجب خنثی شدن توطئه‌های استکبار جهانی عنوان کرد و گفت: جذب آرای حداکثری باید مورد توجه کاندیداها و برگزار کنندگان انتخابات باشد.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1582813
ارسال نظر
نظرات